ترمیم مو موقت یکروزه 09126074167

ترمیم مو موقت یکروزه

ترمیم مو موقت یکروزه در سالن تهران بکس . توسط حمیدبخشی انجام میشود . نام دیگر آن ، کاشت موقت مو . با استفاده از موی طبیعی است . روشی جدید برای ترمیم و پرپشت کردن موی سر آقایان . در این روش ماندگاری حداکثر 24 ساعت می باشد .

اگر موهایی کوتاه دارید . در این روش با تکنیک ، اکستنشن مو برای اضافه کردن و بلند کردن موهای کوتاه و کم پشت بهره میگیریم . این روش کاملا طبیعی و همرنگ موی شخص می باشد .

ترمیم مو . اصطلاحی رایج جهت اضافه کردن موی سر ، به آقایان با موی کم ، کوتاه ، کچل و کم پشت است . ترمیم مو به روش پروتز ، پوستیژ ، کلاه گیس از محبوب ترین تکنیک های افزایش موی سر مردانه میباشد .

رزرو نوبت و اطلاعات بیشتر:

09126074167(حمیدبخشی)

📌تهران. زعفرانیه . آصف

Hamidbakhshiiiiii@پیج اینستاگرام برای دیدن تمام لاین های خدماتی سالن تهران بکس

 

ترمیم مو موقت یکروزه

 

 

 

ترمیم مو موقت یکروزه و نحوه ی کار

ترمیم مو موقت یکروزه در سالن مردانه تهران بکس . برای درمان  این مشکل که شب عروسی میخواهید متفاوت باشید . راهکاری را برای شما پیشنهاد میکند.آرایشگر” حمیدبخشی”  سریعترین کاشت موی داماد را به صورت دائم و یا موقت (طبیعی . مصنوعی) به شما پیشنهاد خواهد کرد .
در کاشت مو برای داماد . از موهای مصنوعی و طبیعی هم رنگ و هم جنس موی شما استفاده میکند‌. تا تشخیص کاشت موی موقت در داماد برای دیگران به آسانی ممکن نباشد .

 

 

ترمیم و کاشت موقت مو در سالن تهران بکس :

کاشت موقت مو به کمک موهای طبیعی . و (بدون تراشیدن موی سر ) . و بصورت تار به تار و طبیعی در قسمت های کم پشت و خالی سر قرار می گیرید . این روش ایده الی برای ترمیم مو کاملا طبیعی با ماندگاری یک روزه برای دامادهای عزیز می باشد .

پرپشت کردن و اکستنشن مو بصورت موقت به مراتب هزینه ای کمتر از کاشت دائم مو دارد . و برای حضور در مراسم ها ، مهمانی ها ، عروسی ، جلسات حس اعتماد به نفس بیشتری را به شما میدهد .

 

هزینه ترمیم موی مردانه :

در این نوع کاشت .  موها ، تعداد تارهای مو ، جنس موی کاشته شده . نوع به کارگیری مواد و چسب ها . همچنین دستمزد فرد متخصص کاشت موی سر موقت در تعیین هزینه این کار تاثیر خواهد داشت .

 

 

راهکار برای موهای کم پشت

در کاشت موی سر موقت برای دامادها ، اگر کم پشتی موی داماد بسیار شدید باشد ، از کاشت مو بر روی لایه شبیه سازی شده استفاده میکنیم . و بعد از قرار دادن لایه با چسب مخصوص بر روی سر موهای فرد مورد نظر  لابه لای موهای کاشته شده قرار خواهد گرفت .

ترمیم موموقت یکروزه

ترمیم موی موقت یکروزه ،  روش دومی است که در اینجا ما به شما پیشنهاد خواهیم داد . اگر کم پشتی موهای داماد چندان بالا نباشد . موهای تکی لابه لای موی وی ببا چسب بر روی موها چسبانده خواهد شد.
کاشت موی موقت تنها روشی کوتاه مدت جهت رفع کم پشتی ایجاد شده در موی داماد می باشد . که این موها قابلیت کوتاهی نخواهند داشت . و پس از مدتی باید به دلیل از بین رفتن چسب آنها و کیفیت آنها از روی سر برداشته خواهند شد . وجود خود همین چسب ها ممکن است باعث ایجاد حساسیت در پوست سر شود . یا باعث ریزش موهای موجود داماد گردد .

 

ترمیم مو موقت یکروزه فقط برای یک شب

ترمیم مو موقت یکروزه ، با پروتز و کلاه گیس کاملا متفاوت میباشد .شما در کاشت موقت مدت کمی از نتیجه کاشت بهره می برید . و طی چند روز شاهد از بین رفتن کاشت خواهید بود .این روش ، غیر قابل کوتاهی است . به دلیل هزینه پایینی که دارد برای یک شب دامادی روش مناسبی محسوب میگردد .
شما در کاشت دائم نگرانی برای طاسی دوباره ندارید . و قابل کوتاهی و رنگ می باشد .موهای انسان نماد زیبایی و جوانی و شادابی خواهد بود .

 

اعتماد به نفس

عوامل زیادی برای کم پشت نشان دادن . و یا ریزش مو آقایان و خانم ها وجود دارد . که شایع ترین آنها شامل بالا رفتن سن ،ارث ،تیروئید و… برخی از آقایان که با این بیماری مواجه میشوند. نگرانی برای مراسم دامادی خود دارند . و این امر باعث پایین آمدن اعتماد به نفسشان خواهد شد .

 

ترمیم مو موقت یکروزه

 

 

 

 

 

گریم سر  برای افراد موهای کم پشت

دامادهای کچل هم میتوانند علاوه بر تکنیک پروتز مو ، کلاه گیس ، پوستیژ و کاشت مو از روش های جدید و منحصر به فرد متخصصین بهره بگیرند . با استفاده از تکنیک های جدید گریم سر و موی داماد ، با موی نازک و کوتاه می توانند با مدل موی شیک و جدید کاملا با موی ضخیم و طبیعی در مراسم عروسی حضور پیدا بکنند .در این نوع کاشت موها ، تعداد تارهای مو ، جنس موهای کاشته شده اند . نوع به کارگیری مواد و چسب ها و دستمزد فرد متخصص کاشت موی سر موقت در تعیین هزینه این کار تاثیر دارد .

 

 

پروتز مو{گلاه گیس}

سوال اینجاست که آیا پروتز مو هر روز باید برداشته و تمیز شود؟
خیر. مدل‌هایی که با چسب مخصوص به سر متصل خواهند شد. می‌توانند به مدت ۲۰ روز هم روی سر بماند. این زمان به نوع مواد و کیفیت چسب بستگی خواهد داشت. در پایان هر دوره پروتز باید برداشته شده و چسب قدیمی تمیز و دوباره استفاده شود. این کار باید در سالن مناسب انجام گردد.اما افراد باتجربه‌تر می‌توانند خودشان این کار را در خانه انجام دهند . ولی در ترمیم موقت سبک متفاوت است .

 

 

نگهداری

برای نگهداری پروتز مو (ترمیم مو ) ، یک سری نکات باید رعایت شود . این تکنیک نیاز به مراقبت و تمیز کردن منظم دارد . ماندن طولانی مدت روی سر باعث ایجاد مشکلات زیادی برای پوست سر می‌شود . استفاده از مواد نامناسب برای نصب پروتز می‌تواند منجر به آلرژی بشود . برداشتن این کلاه گیس باید اصولی و با استفاده از مواد پاک‌کننده چسب مناسب انجام شود . پروتز در ناحیه‌ای که دارای قارچ یا عفونت است ، نباید نصب بشود .

نظرات بسته شده است.