پدیکور آقایان شرق تهران

پدیکور آقایان شرق تهران – کفسابی و مانیکور مردانه

مقدمه ای بر پدیکور و مانیکور مردانه در شرق تهران

سلام ، ما تهران بکس هستیم.اولین سالن پدیکور آقایان شرق تهران. اینجاییم تا مشکلات پای شما مثل ترک پا، پینه ، درمان خارپاشنه ، ناخن داخل گوشت را درمان کنیم. سالن تهران بکس با ۷ سال سابقه در پدیکور مردانه ، آماده اعزام پدیکوریست آقا به منزل نیز می‌باشد.

برای مشاوره و رزرو نوبت با تلفن : 09126074167 تماس بگیرید.

ساعت کاری : همه روزه از ۱۰ صبح تا ۹ شب

instagram

instagram

_______________________________________________

پدیکور آقایان در شرق تهران : توضیحات

پاهای ما آنها اغلب نادیده گرفته ترین قسمت بدن مرد هستند.

با این حال، می توان استدلال منصفانه ای داشت که آنها از مهمترین آنها هستند. پای انسان بیش از 20 استخوان، بیش از 30 مفصل و بیش از 100 رباط دارد.

پاهای ما ما را به هر کجا که می رویم می برند و مقدار زیادی سایش و پارگی را تحمل می کنند.

الزامات شغلی اغلب مستلزم دوره های طولانی راه رفتن یا ایستادن یا پوشیدن چکمه های پنجه فولادی است.

ورزشکاران و دوندگان اغلب ناخواسته پاهای خود را در معرض ضربات مکرر قرار می دهند که می تواند باعث التهاب، درد یا ناراحتی شود.

خوشبختانه برای مردان، خدماتی وجود دارد که اغلب به عنوان یک گوهر پنهان در نظر گرفته می شود، پدیکور مردانه.

پدیکور مردانه سرویسی است که محبوبیت آن افزایش یافته و به دلایل ذکر شده به سرعت تبدیل به یک سرویس ارزشمند شده است. این راز نیست که آقایان مدرن با تجربه این خدمات اسپا با متخصصان بسیار آموزش دیده امنیت بیشتری دارند.

در واقع، تحقیقات نشان می‌دهد که 46 درصد از مردان در آینده پدیکور مردانه را انجام می‌دهند یا به دنبال آن بوده‌اند.

این مقاله بینشی در مورد مسائلی که مردان به طور روزانه با آنها سروکار دارند و همچنین بینشی در مورد خدماتی که می تواند کمک کند ارائه می دهد.

چه کسی می داند، حتی ممکن است یک سالن و آبگرم محلی برای آقایان وجود داشته باشد که بتواند کمک کند! پدیکور مردانه نه تنها راه بسیار خوبی برای تضمین عملکرد اولیه پاهای شماست، بلکه بسیار آرامش بخش است و راهی عالی برای فرار از جنون روزانه است.

پدیکور آقایان شرق تهران

پدیکور آقایان شرق تهران

شرایط پا برای پدیکور آقایان در شرق تهران

قبل از اینکه درباره فواید پدیکور مردانه صحبت کنیم، ابتدا به ما اجازه دهید برخی از بیماری های رایج را که در بین پاهای مردانه به طور منظم مشاهده می کنیم، مشاهده کنیم. باز هم، بیشتر این شرایط به دلیل مسئولیت های تکراری روزانه ای است که بر دوش داریم یا فعالیت های فوق برنامه ای که انتخاب می کنیم.

ترک پاشنه پا

ترک پاشنه پا می تواند دردناک و ناراحت کننده باشد. با این حال، این عارضه به راحتی قابل درمان است و به راحتی با پدیکورهای معمولی مردانه قابل درمان است. پاشنه های ترک خورده معمولاً نتیجه آقایانی است که با ضربه پاشنه سنگین راه می روند یا باید مدت زیادی بایستند. همچنین زمانی که هوا گرمتر است و صندل و دمپایی کفش انتخابی هستند، این حالت نیز بیشتر است.

پوست خشن:

پوست خشن اغلب در پاشنه‌ها دیده می‌شود و می‌تواند با احساسی که جوراب هنگام پوشیدن آن‌ها «گیر می‌کند» مشخص شود. پوست خشن، اگر به درستی از آن مراقبت نشود، می تواند منجر به ایجاد پوست پینه ای عمیق تر شود که جدا می شود و مکان مناسبی برای ورود باکتری ها به بدن و ایجاد عفونت های قارچی است.

عرق پا :

هایپرهیدروزیس یا تعریق بیش از حد، وضعیتی است که مستقیماً مردان را بیشتر از زنان تحت تأثیر قرار می دهد. هر مردی منحصر به فرد است و برخی بیشتر از دیگران عرق می کنند. پاهای ما منبع اصلی محل تولید این عرق هستند که منجر به فرمولاسیون باکتری هایی می شود که می توانند خیلی سریع تولید مثل کنند. پاهایی که عرق می کنند محیط مناسبی برای بیماری هایی مانند عفونت های قارچی و همچنین قارچ پای ورزشکاران و ناخن های پا هستند. این شرایط می تواند منجر به مقدار زیادی ناراحتی و همچنین خجالت شود.

پاهای سرد آقایان

یک بار یک فرد خردمند به من گفت: “اگر پاهایت سرد شد، یک جفت جوراب گرم بپوش.” جدا از شوخی، پاهایی که به طور مداوم سرد هستند می تواند نشانه ای از یک بیماری جدی زمینه ای باشد. اگرچه بدیهی است که آب و هوا می تواند در این امر نقش داشته باشد، اما مردانی که از سرما یا گرفتگی پا رنج می برند، ممکن است به بیماری معروف به بیماری عروق محیطی (PVD) یا بیماری شریانی محیطی (PAD) مبتلا باشند که بیماری عروق خونی است که خون را به پاها می رساند. و پاها

پوست پینه‌دار:

پوست پینه‌دار در واقع توسط بدن به عنوان یک مکانیسم دفاعی محافظتی تولید می‌شود. پینه‌ها اغلب در کناره‌ها یا روح پاها دیده می‌شوند و به دلیل تحریک روزانه ناشی از تکرار مداوم یا کفش‌های نامناسب ایجاد می‌شوند. پینه می تواند بسیار ناراحت کننده باشد و اغلب می تواند منجر به درد شود. همچنین باعث ایجاد حس خجالت می شوند.

خشکی پوست:

خشکی پوست یک بیماری شایع است که معمولا در پاشنه و کف پا قرار دارد. با این حال، در صورت عدم درمان، خشکی پوست می تواند مشکلاتی مانند عفونت های باکتریایی یا قارچی ایجاد کند که می تواند بسیار شدیدتر باشد. پوست خشک ترک می خورد و مسیری برای ورود باکتری ها به بدن ایجاد می کند.

قارچ ناخن پا و تغییر رنگ ناخن ها- ناخن های پا که تغییر رنگ داده اند، اغلب ظاهر زرد دارند یا بلند می شوند، اغلب نتیجه یک عفونت قارچی هستند. مردان اغلب بریدگی یا خراش روی پاهای خود را تجربه می کنند و این بهترین سناریو برای ورود قارچ به بدن است. به خاطر داشته باشید که عرق پا در ترکیب با جوراب ها و کفش های عرق کرده، محیط مناسبی را برای این اتفاق ایجاد می کند.

بوی پا:

آیا می دانستید که روی یک جفت پا 250000 غده عرق وجود دارد؟ در طول روز به اندازه نیم پیمانه رطوبت می تواند توسط پاهای ما از طریق عرق دفع شود. اگرچه عرق در ایجاد بوی بد پا نقش دارد، اما در واقع این باکتری تولید شده است که به بوی بد پا کمک می کند. باکتری ها در محیط های غنی از رطوبت مانند پاهای عرق کرده و جوراب ها و کفش های عرق کرده رشد می کنند و همچنین در این شرایط به سرعت تکثیر می شوند که بیشتر به این مشکل کمک می کند.

 

کفسابی پای آقایان در شرق تهران

کفسابی پای آقایان در شرق تهران

بوی کفش:

بوی کفش اغلب به طور مستقیم با عرق تولید شده توسط پاهای ما مرتبط است. همانطور که در بالا ذکر شد، پاهای ما می توانند تا نیم لیتر عرق در روز تولید کنند. باز هم، عرقی که پاهای ما تولید می کنند، منجر به ایجاد محیط مناسب برای تشکیل باکتری می شود. باکتری ها در یک محیط تاریک و مرطوب رشد می کنند و این توانایی را دارند که در واقع هر 20 دقیقه دو برابر شوند. این باکتری‌هایی که تولید می‌شوند، تکثیر می‌شوند و این توانایی را دارند که وارد کفش‌های ما شده و بوی بدی تولید کنند.

 

ناخن‌های حفره‌دار:

فرورفتگی‌های ریز یا ریز در ناخن‌های پا که اغلب با تغییر رنگ جزئی همراه است، نشانه‌ی سوراخ‌داشتن ناخن‌های پا است. سوراخ شدن ناخن های پا می تواند نشانه ای از پسوریازیس باشد.

 

لایه برداری پوست:

پوست کنده شدن پوست اغلب خارش دار است و بین انگشتان پا قرار دارد. این بیماری معمولاً به عنوان یک عفونت قارچی شناخته شده به نام پای ورزشکار شناخته می شود.

 

همانطور که می بینیم، بسیاری از شرایط پا وجود دارد که بسیاری از مردان روزانه با آن دست و پنجه نرم می کنند. بسیاری از این شرایط به راحتی با کمی مراقبت محبت آمیز قابل کنترل هستند. با این حال، برخی از این شرایط توانایی ایجاد ناراحتی، درد و خجالت را دارند. این شرایط اغلب توسط متخصصانی که پدیکور مردانه را انجام می دهند و همچنین دارای تخصص لازم برای آموزش دادن به مشتری در مورد شرایط موجود هستند، پیدا می شود.

فواید پدیکور آقایان در شرق تهران

مردانی که به طور منظم پدیکور آقایان شرق تهران و مانیکور مردانه دریافت می کنند، در مقایسه با کسانی که این کار را نمی کنند، مزایای بسیاری را تجربه خواهند کرد.

ارزیابی منظم «سلامت پا» می‌تواند منجر به تشخیص زودهنگام بیماری‌هایی مانند عفونت‌های قارچی، بونیون‌ها و همچنین مشکلات گردش خون مانند PVD شود. تشخیص زودهنگام بیماری ها مسیر آسان تری را برای مسئولان بهداشتی برای درمان این بیماری فراهم می کند.

بهتر است مرتباً از پدیکور مردانه استفاده کنید تا سلامت پا نادیده گرفته نشود.

نظافت پا در پدیکور مردانه بخش مهمی از سلامت پاها است. بستن منظم ناخن های پا از رشد ناخن های پا به سمت داخل یا روی هم افتادن انگشت پا و ایجاد زخم های ناشی از مالیدن روی انگشتان دیگر که می تواند باعث عفونت شود، جلوگیری می کند.

نظافت پا همچنین امکان از بین بردن آلودگی و باکتری های بدبو را در داخل یا اطراف ناخن و پا فراهم می کند. از بین بردن آلودگی ها و باکتری ها باعث ایجاد محیطی سالم برای پاها می شود.

علاوه بر این، یکی از هنرهای ضروری در فرآیند نظافت پا، لایه برداری و برداشتن پوست مرده و پینه است. همانطور که در بالا ذکر شد، پوست مرده فاقد رطوبت است که می تواند باعث ایجاد ترک و درد شود.

همچنین تجمع سلول های مرده پوست می تواند بونیون ها و میخچه ها را ایجاد کند که ناراحت کننده و دردناک هستند. لایه برداری مکرر و برداشتن پوست مرده پا باعث رشد سلول های جدید پوست می شود. پدیکور مردانه شامل ماساژ پا و پا است.

ماساژ دادن پاها و پاها نه تنها با از بین بردن تنش احساس خوبی دارد، بلکه بسیار آرامش بخش است. ماساژ پا و ساق پا همچنین با تحریک گردش خون کمک می کند. گردش خون می تواند به توزیع گرما و کاهش درد کمک کند.

مردانی که به طور منظم پدیکور می‌شوند، اغلب عزت نفس خود را بهبود می‌بخشند، زیرا احساس نمی‌کنند مجبورند پاهای خود را پنهان کنند. بسیاری از مردان از خشکی، پوسته شدن، پوست و پاشنه پا رنج می برند و این باعث ایجاد حس خجالت می شود. در نهایت، پدیکور مردانه فرصتی برای استراحت و فرار از شلوغی و شلوغی زندگی روزمره را ارائه می دهد.

پدیکور مردانه ما خدمات پا درمانی نامیده می شود. اجازه دهید روند درمان پا را که در تهران بکس تجربه خواهید کرد، توضیح دهیم.

مراحل انجام پدیکور آقایان شرق تهران

پدیکور مردانه ما خدمات پا درمانی نامیده می شود. اجازه دهید روند درمان پا را که در تهران بکس تجربه خواهید کرد، توضیح دهیم.

مرحله 1 – مشاوره:

یک مشاوره عمیق برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیازهای مراقبت از پای شما انجام می شود. مشتریان جدید این فرصت را خواهند داشت تا در مورد آنچه که آنها را آزار می دهد (در صورت وجود چیزی) صحبت کنند و مشتریان بازگشته این فرصت را خواهند داشت تا در مورد پیشرفت حاصل شده یا نیازهای جدید از زمان آخرین ملاقات صحبت کنند.

 

مرحله 2 – ارزیابی:

پاها از نظر پینه، پوست خشن و پوسته شده و همچنین ناخن ها ارزیابی می شوند. این شرایط در صورت یافتن مورد بحث قرار می گیرد و به سوالات پاسخ داده می شود. اسپری دئودورانت پا و همچنین اسپری دئودورانت کفش به منظور از بین بردن باکتری های موجود استفاده می شود.

 

مرحله 3 – آماده سازی:

پاهای مشتری در جکوزی مخصوص پدیکور آقایان شرق تهران قرار می گیرند و با محلول کوکتل و نمک دریا که پینه ها را هیدراته و نرم می کند، خیس می شوند.

 

مرحله 4 – لایه برداری:

یک اسکراب جلبک دریایی روی پاها و همچنین ساق پاها اعمال می شود. اسکراب جلبک دریایی لایه برداری پوست را فراهم می کند که به کاهش پوست زبر و پوسته پوسته شدن پا و ساق پا کمک می کند.

 

مرحله 5 – نرم شدن پینه ها:

نرم کننده پینه در اطراف ناخن های پا، پینه ها و همچنین پوست خشک کف پا اعمال می شود. نرم کننده پینه به نرم کردن پوست برای هر گونه براده کردن ضروری کمک می کند.

 

مرحله 6 – ترمیم:

ناخن های پا کوتاه شده و به طول دلخواه تعیین شده در مشاوره کوتاه می شوند. ناخن ها و همچنین در شیارها و در امتداد کوتیکول ها تمیز می شوند.

 

مرحله 7 – جوانسازی:

فرمول پوست خیلی خشک روی پا مالیده شده و روی پوست ماساژ داده می شود.

 

مرحله 8 – مرطوب سازی:

ماساژ پا روی پاها و ساق پا اعمال می شود. فرمول ماساژ بر روی پوست ماساژ داده می شود و تجربه آرامش بخشی را ارائه می دهد.

 

مرحله 9 – نظافت:

صندلی و کاسه پدیکور با یک پاک کننده درجه صنعتی تمیز می شوند تا اطمینان حاصل شود که تمام باکتری های موجود در آن از بین می روند. وسایل مورد استفاده در فرآیند پدیکور مردانه با همان پاک کننده درجه صنعتی ضد عفونی می شوند و سپس برای تمیز کردن بیشتر در زیر نور مستقیم UV قرار می گیرند. اعتماد کنید که نظافت یکی از اولویت های ماست.

 

موارد منع پدیکور آقایان شرق تهران

موارد منع مصرفی که از پدیکور مردان جلوگیری می کند. به مشتریانی که این شرایط شناخته شده را دارند توصیه می شود که تا بهبود شرایط فعلی صبر کنند.

 

عفونت های قارچی

این نوع عفونت ها به سرعت پخش می شوند و اغلب در مناطق مرطوب رشد می کنند و می توانند نرم و اسفنجی به نظر برسند. نمونه ای از عفونت قارچی شامل پای ورزشکار (کرم حلقوی پا) است.

عفونت های باکتریایی

عفونت باکتریایی معمولاً با تورم، حساسیت و قرمزی در ناحیه مشخص می شود. نمونه‌هایی از عفونت‌های باکتریایی عبارت است از: پارونیشیا.

 

نتیجه

مراقبت صحیح از پا یکی از جنبه های مهم مراقبت کامل بدن است.

هرگز نباید از پاها غافل شد زیرا آنها وظیفه دارند ما را به هر جایی که انتخاب می کنیم ببرند. بسیاری از شرایط ممکن است در پاها وجود داشته باشد که ممکن است حتی از وجود آنها ندانیم یا باعث ناراحتی، درد یا خجالت مردان شود.

پدیکور اسپا مردانه خدماتی است که به دلیل استانداردهای اجتماعی آرام و صرفاً به دلیل مزایایی که پدیکور معمولی از جمله بهبود سلامت پا، کاهش درد و درد و همچنین افزایش اعتماد به نفس ارائه می‌کند، در حال محبوب‌تر شدن است. .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *