آموزش میکروبلیدینگ ابرو تاتو شده

2:لیفت و لمینیت مژه در الهیه

 لیفت و لمینیت مژه در الهیه سالن تهران بکس

لیفت و لمینیت مژه در الهیه ، سالن تهران بکس برای بلند و پر نشان دادن مژه های شماست . شاید برای شما این سوال مطرح شود که : چه موادی به کار میرود ؟

موادیست از جنس کراتین که در چند مرحله در یک روز روی مژه های شما قرار میگیرد و مژه هاتون مشکی تر ضخیم تر و بلند تر میکنه . علاوه بر این ، باعث تقویت مژه های شماهم میشود . لمینت دقیقا کار ریمل برای خانوم ها رو انجام میده . بسیاری از آقایون که مژه های سیخ و بی خالتی دارند ، مثل فرمژه عمل میکند . و به گونه ای منظم و مرتب از لحاظ ظاهر بسیار طبیعی و شیک ، مناسب سخت پسندان و کسانیکه موافق زیبایی در حین سادگی هستند . این مواد بین ۲ هفته تا ۳ ماه ماندگاری خواهد داشت . در این روش از هیچگونه مژه ای استفاده نمیگردد .

لیفت و لمینیت مژه در الهیه

بلند کردن و پرپشت نشان دادن مژه به همراه حالت دادن آن

 

راه های ارتباطی به ما از طریق :

📌تهران . زعفرانیه

09126074167 حمید بخشی

Hamidbakhshiiiiii@
پیج اینستاگرامی برای دیدن تمام لاین خدماتی

 

 

لیفت و لمینیت مژه در الهیه چه فرقی با لیفت دارد ؟

لیفت ولمینیت مژه در الهیه ، لمینت مژه هیچ تفاوتی با لیفت ندارد . تنها لازم است ، بدانید که در لمینت مژه از رنگ هایی بخصوص استفاده می کنند . تا در نهایت مژه های شما ضخیم باشد . و نیازی به زدن ریمل نداشته باشید .

 

لیفت مژه بهتره یا لمینت ؟

اگر شما نیز این سوال را دارید لازم است ، بگوییم : که در واقع لیفت مژه پیش نیازی برای لمینت مژه خواهد بود . این دو روش تقریبا با یکدیگر یکسان هستند . با این تفاوت که در لمینت از رنگدانه هایی برای رنگ کردن ابروها نیز استفاده می شود . که نقش ریمل را برای شما بازی خواهند کرد و منجر به ضخامت بیشتری خواهند شد . که این افزایش ضخامت به سلیقه شما انجام می گردد . این در حالیست که در لیفت تنها مژه های شما حالت دار خواهند شد و مرحله رنگ آمیزی در آنها وجود نخواهد داشت . اما همانطور که گفته شد برای انجام لمینت مژه حتما باید لیفت ابتدا انجام گردد .

لیفت و لمینیت مژه در الهیه

لیفت ابرو به همراه لمینیت مژه

 

 

لیفت و لمینیت مژه در الهیه ، در چند جلسه انجام میشود ؟

لیفت و لمینیت مژه در الهیه ، با بهترین مواد گیاهی ، بهترین نتیجه را به شما میدهد . این روش جدید است و هیچ عوارضی ندارد . طی یک جلسه مژه‌هایت فر ، ضخیم و تیره می‌شود و پر به نظر می‌آید . اگر مژه‌هایت خالی هم شده باشد با این روش دیگر به چشم نخواهد آمد .

 

چه کسانی مجاز به انجام اینکار نیستند ؟

لیفت مژه ممکن است خطراتی برای شما داشته باشد . اگر پوست شما حساس می باشد و یا اینکه شما اگزما داشته باشید ، در این صورت بهتر است ، به دنبال روشی غیر از لیفت مژه برای تقویت مژگان خود باشید . چون ، این روش ممکن است باعث حساسیت و سوزش چشمان شما گردد .

همچنین اگر مژه های شما کوتاه می باشد در این صورت لیفت مژه روش مناسبی برای شما نخواهد بود . لیفت مژه برای کسانی مناسب است که اولا دارای مژه های صاف و مستقیم بوده و می خواهند آنها را حالت دار و فر کنند .

دوما فرمژه و یا اکستنشن برای خانوم ها کارساز نبوده و سوما نمی خواهند هر روز از ریمیل استفاده نمایند .

لیفت و لمینیت مژه در الهیه

بالا نشان دادن ابرو صورتی شاد تری را به ما نشان میدهد

 

 

کراتین موجود در این روش ، باعث بلندی مژه ها میگردد :

موادی که در لیفت مژه استفاده می‌شوند ، مواد مختلفی هستند که قسمت عمده آن را کراتین تشکیل می‌دهد . کراتین بر اثر ماندن روی مژه‌ها ، تا حدودی به پایه آنها نفوذ می‌کند و چیزی شبیه همان کراتینه کردن موهای سر است .

اما در ابعادی که برای مژه‌ها مناسب باشد . البته برای حالت گرفتن و تأثیر بهتر مواد شیمیایی و گیاهی دیگری هم در کنار کراتین استفاده می‌شود . این مواد باعث می‌شود که مژه ها ضخیم‌تر به نظر برسد . همه این موارد برای زمانی است که همه چیز در بهترین حالت آن باشد .

اما گاهی اوقات ممکن است برخی از کسانی که لیفت مژه انجام می دهند برای کاهش هزینه‌ها و عدم تخصص ، موادی استفاده کنند ، که برای مژه مناسب نباشند . مثلاً کراتینه مورا با همان ابعاد برای مژه به کار ببرند . بنابراین در انتخاب آرایشگر باید دقیق باشید و سراغ بهترین سال بروید .

 

برای زنان باردار منعی دارد ؟

لیفت مژه برای زنان باردار هیچ منعی ندارد . .

 

 

لیفت و لمینیت مژه در الهیه ، و مراحل انجام آن :

لیفت و لمینیت مژه در الهیه ، سالن تهران بکس طی مراحل زیر انجام میشود .

مراحل لیفت مژه

🟩 مرحله اول :
در این مرحله پاکسازی کامل دور چشم از هر گونه آلودگی و چربی ، بوسیله محلول پروتئین و آماده سازی بوسیله کمپلکس تقویت کننده مو انجام میگیرد .

 

 

🟩 مرحله دوم :

افزایش طول و خمیده کردن مژه توسط سرم لیفت مخصوص در این مرحله انجام میگیرد .

🟩 مرحله سوم :

پر کردن ساقه مو با کراتین طبیعی

 

🟩 مرحله چهارم :

رنگ آمیزی مژه با رنگدانه های مخصوص

 

🟩 مرحله پنجم :

فیکس و تقویت با سرم مخصوص ویتامینه

 

 

لیفت و لمینیت مژه در الهیه ، و ماندگاری لیفت :

لیفت و لمینیت مژه در الهیه ، و تکنیک لیفت مژه LB LASHBASE یک روش درمانی و طبیعی برای ضخیم کردن مژه های نرمال و داشتن مژه هایی محکمتر ، خمیده تر و بلندتر  است .
لیفت مژه یک روش شیمیایی نیست و اثرات مخرب مانند اکستنشن ندارد .

ماندگاری این روش دو تا سه ماه میباشد و در این مدت ، نیاز به ترمیم و مراقبت خاصی ندارد .

تنها یک روز بعد از انجام لیفت مژه نباید چشم ها خیس شود تا کراتین و ویتامین ها بتوانند کاملا در مژه ها نفوذ کنند .

و پس از آن دیگر با خیال راحت از زیبایی چشم های خود لذت ببرید .

 

 

 

خواص ظاهری لیفت مژه

چیزی که با عنوان لیفت مژه مطرح می‌شود . روشی است که در آن با استفاده از مواد خاصی مژه ها ضخیم‌تر بنظر می‌آیند . در این روش قطور شدن مژه ها باعث می‌شود که حالت خمیدگی روبه‌بالا برای مژه های پلک بالا و خمیدگی روبه‌پایین برای مژه‌های پلک پایینی به وجود بیاید .

از آنجا که مژه‌ها حالت خمیدگی پیدا می‌کنند این‌طور به نظر می‌رسد ، که مژه‌ها لیفت شده اند . بنابراین مژه هایی که تا پیش از آن جلوی چشم‌ها بودند ، به سمت بالا و پایین فر می‌خورد و همین قضیه باعث زیبایی میگردد . به علاوه فر خوردن مژه ‌ها به سمت بالا و پایین ، باعث می‌شود که چشم‌ها درشت‌تر به نظر برسند .

 

 

 

چند بار باید لیفت مژه را انجام دهید؟

روش لیفت مژه دائمی نیست و باید تکرار شود تا به نتیجة دلخواه برسد . ماندگاری روش لیفت مژه در افراد مختلف ، متفاوت میباشد . اما به طور متوسط دو تا سه ماه خواهد بود و بعد از آن فرد باید مراجعه مجدد داشته باشد . بنابراین تا زمانی که اثر این روش روی مژه‌ها باقی است . می‌توانید تأثیرات آن را ببینید و در زمانی که این تأثیرات از بین برود و مژه هایتان دوباره به حالت قبل برمیگردد .

 

 

لیفت ابرو چیست ؟

همانند لمینیت ، روشی جدید برای بالابردن طبیعی ابروهایتان ، میباشد . مواد مخصوص لیفت ابرو ، از جنس کراتینه بوده و کمک به تقویت و رشد مجدد ابروها خواهند کرد .

 

چه افرادی نیاز به لیفت ابرو دارند ؟

🔅 افرادی که ابروهای افتاده دارند،

🔅 کسانی که خطوط عمیق در پیشانی دارند،

🔅 کسانی که خطوط عمیق بین دو ابرو دارند،

🔅 افراد جوان و میانسال نیز می توانند لیفت ابرو انجام دهند .

 

آرایشگاه مردانه

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *