تهران بکس

میکروبلیدینگ ابرو در تهرانبکس | قیمت | عکس نمونه کار | آدرس

میکروبلیدینگ ابرو در تهران کجا بریم ؟

میکروبلیدینگ ابرو با تکنیک فیبروز یکی از روش های پر کردن جاهای خالی ابرو و اصلاح فرم آن است.

این تکنیک بدون هیچ گونه درد ، بی حسی موضعی ، غیرتهاجمی و خونریزی ، در سالن تهران بکس انجام می شود. اگر همچنان به این فکر می کنید که میکروبلیدینگ ابرو در تهران کجا بریم تا آخر این نوشته با ما همراه باشید.

میکروبلیدینگ ابرو آقایان در تهران سالن تهران بکس سریع ترین راهکار برای رفع و اصلاح عیوب ابرو ،تقارن ، پرپشت نشان دادن بدون درد و به صورت غیر تهاجمی است.

برای اطلاعات بیشتر از طریق تلفن 09126074167 با ما در ارتباط باشید.

چرا میکروبلیدینگ ابرو انجام می‌دهیم

میکروبلیدینگ ابرو آقایان در تهران

آیا میکروبلیدینگ ابرو همان تاتو ابرو است؟

میکروبلیدینگ نوعی تاتو است اما با تفاوت های بسیار..

چرا که میکروبلیدینگ دائمی نیست. میکروبلیدینگ و تاتو از جوهرهای متفاوتی استفاده می‌کنند.

برای تاتو از جوهر غلیظ تری استفاده می می‌شود.

  

کم کردن طبیعی فاصله بین دو ابرو با میکروبلیدینگ

از میکروبلیدینگ ابرو میتوان به عنوان یک راه حل آسان و بدون دردسر کاشت برای درمان کم پشتی قسمت های مختلف ابرو استفاده کرد.

ما در روش میکروبلیدینگ خط هایی بسیار نازک و طبیعی به همراه سایه روی قسمت های کم پشت ایجاد میکنیم که همانند مو نشان می‌دهند.

میکروبلیدینگ ابرو مردانه

میکروبلیدینگ ابرو مردانه

تفاوت ابروهای میکروبلیدینگ با تاتو کردن ابروها چیست؟

میکروبلیدینگ، بر خلاف خالکوبی، در لایه عمیق پوست نیست، بلکه بیشتر در سطح است.

این نیز دائمی نیست و رنگ در عرض ۲-۳ سال ماه محو می شود.

ضربه های مو به مراتب طبیعی تر و ظریف تر از هر خالکوبی است، زیرا از سوزن/تیغه دستی استفاده می شود، هیچ ابزار الکتریکی وجود ندارد که عمیقاً در این تکنیک نفوذ کند.

بنابراین بیشتر صدای خراش وجود دارد تا وزوز یک تفنگ خالکوبی که پوست را عمیقا سوراخ می کند.

آیا ممکن است به میکروبلیدینگ حساسیت داشته باشید؟

افرادی هستند که به برخی از رنگدانه ها حساس و آلرژی دارند، اما در تجربه من این بسیار نادر است. من همیشه یک تست پچ یا خراش انجام می دهم تا قبل از درمان، بررسی کنم که آلرژی ندارید.

تست میکروبلیدینگ

آیا میکروبلیدینگ ابرو آزاردهنده است؟

ممکن است در هنگام انجام میکروبلیدینگ ابرو کمی احساس سوزش به صورت خفیف احساس شود.

اما لازم نیست نگران شوید . چرا که برای افراد حساس از بی حسی استفاده می شود.

درمان درد میکروبلیدینگ ابرو

نمونه کار میکروبلیدینگ ۱

میکروبلیدینگ ابرو مردانه

آیا میکروبلیدینگ ابرو یا فیبروز ابرو یک روش دائمی میباشد ؟

ابرو یکی از مهم‌ترین قسمت‌های صورت است .که سهم بسیاری در زیبایی و جذابیت چهره ی شما دارد . خانم‌ها و آقایانی ،که ابروهایی کم‌پشت و کم‌رنگ دارند ، روزانه وقت زیادی را برای آرایش ابرو اختصاص می‌دهند که کاری خسته‌کننده میباشد . میکروبلیدینگ ابرو یک روش نیمه دائمی برای آرایش ابرو بوده . که نیاز به ترمیم دارد . و اگر زمانی از فرم دلخواه خسته شدید ، قابل تغییر میباشد .

نمونه کار میکروبلیدینگ ۲

فیبروز ابرو

چگونگی انجام میکروبلیدینگ توسط متخصص و پیگمنتر در سالن ما :

مانند : جراحی‌های زیبایی به‌صورت تهاجمی و دخالت در قسمت‌های بدن صورت نمی‌گیرد . همچنین این روش نیمه دائمی است . و برای مدت نسبتاً طولانی ماندگاری دارد .

در این روش متخصص زیبایی به کمک ابزار مخصوص خراش‌هایی را در ناحیه ابرو ایجاد میسازد . تا رنگ‌دانه‌هایی را به لایه زیرین پوست اعمال کند . در میکروبلیدینگ خطوطی شبیه به موهای ابرو در ناحیه موردنظر ایجاد می‌شود . و ظاهری مانند ابروی طبیعی ایجاد خواهد کرد.

نمونه کار میکروبلیدینگ ۳

میکروبلیدینگ ابرو
میکروبلیدینگ ابرو آقایان در تهران

ابتدا فرم تایین شده ترسیم شده و بعد از رضایت مراجعه کننده و تایید نهایی کار انجام میشود .

هزینه میکروبلیدینگ ابرو در سال ۱۴۰۲ چقدره؟

برای اطلاع از قیمت میکروبلیدینگ ابرو، می‌توانید با مراکز زیبایی محلی یا تخصصی در حوزه آرایش و زیبایی تماس بگیرید. همچنین، این مراکز معمولاً اطلاعات خود را در وب‌سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند.

همچنین میتوانید با شماره تلفن 09126074167 در تماس باشید و عکس برای استعلام قیمت دقیق عکس ابروهای خود را از طریق واتس اپ ارسال نمایید.

 

میکروبلیدینگ

مقایسه روش میکروشیدینگ ابرو با میکروبلیدینگ :

روش میکروشیدینگ برای پرکردن قسمت‌های خالی ابرو بکار می‌ آید . و نسبت به میکروبلیدینگ ، روش ملایم‌تری میباشد . در هر دو روش رنگ‌دانه‌هایی به لایه زیرین پوست وارد می‌شود . که در میکروشیدینگ نقطه‌های ریزی در قسمت‌های خالی ابرو ایجاد می‌شود . ولی در میکروبلیدینگ خطوط تارهای ابرو طراحی خواهد شد .

میکروشیدینگ مخصوص چه کسانی است ؟

در نتیجه میکروشیدینگ برای کسانی که پوست حساس یا چربی دارند . و همچنین می‌خواهند تغییرات جزئی در ابرو ایجاد کنند گزینه مناسبی میباشد . میکروبلیدینگ ، رنگ‌دانه‌ها را در عمق بیشتری نسبت به میکروشیدینگ وارد می‌کند . و ماندگاری بیشتری هم دارد . همچنین نه فقط برای پرکردن ابرو بلکه برای فرم دهی و طراحی ابرو استفاده خواهد شد .

کاشت ابرو بهتره یا میکروبلیدینگ ؟

کاشت مو یک عمل زیبایی تهاجمی است . و فرد پس از آن نیاز به مراقبت و استراحت دارد . همچنین روشی دائمی است که ظاهری طبیعی دارد . و مانند ابروی طبیعی رشد می‌کند . ولی معایبی هم دارد که اکثر افراد آن را ترجیح نمی‌دهند .

باقی موارد :

روش کاشت ابرو هزینه‌ی بالایی دارد .

همچنین برخی از افراد به علت ترس از جراحی یا نداشتن بانک موی مناسب از روش‌های دیگری مانند میکروبلیدینگ ابرو استفاده می‌کنند .که هزینه کمتری دارد . شما بعد از کاشت باید هر ماه . مزوتراپی رفته و هیرفیلر بزنید . وگرنه شروع به ریزش خواهد کرد .

آیا میکروبلیدینگ ابرو همان تاتو است ؟

روش تاتو نیز قبلاً طرف‌داران زیادی داشت . ولی با روی کار آمدن روش‌هایی مانند میکروبلیدینگ جذابیت خود را از دست داد . در روش تاتو به‌جای رنگ‌دانه از جوهر استفاده می‌شود همچنین جوهر را در عمق بیشتری از پوست وارد می‌کنند .

به همین دلیل ماندگاری بیشتری نسبت به میکروبلیدینگ دارد.

ولی با گذشت زمان جوهر استفاده شده در آن تغییر رنگ خواهد داد . و گاهی ممکن است رنگ سبز یا آبی به خود بگیرد . روش میکروبلیدینگ ظاهر طبیعی‌تر و زیباتری نسبت به تاتو ایجاد می‌کند ولی ماندگاری آن نسبت به تاتو کمتر خواهد بود .

میکروبلیدینگ ابرو
میکروبلیدینگ ابرو

هاشور ابرو انجام بدم یا میکروبلیدینگ ؟ :

روش هاشور برای کسانی که ابروهایی پر دارند و صرفاً می‌خواهند تغییرات جزئی در ابروی خود بدهند مناسب است. افرادی که ابروهای کم‌پشت دارند اگر از روش هاشور ابرو استفاده کنند به ظاهری طبیعی و مطلوب نمی‌رسند. همچنین روش میکروبلیدینگ ماندگاری بیشتری نسبت به هاشور دارد .

مشاوره پیگمنتر قبل از انجام میکروبلیدینگ در سالن تهران بکس :

قبل از هر کاری باید با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید . که آیا انجام روش میکروبلیدینگ برای شما مناسب و پاسخگو خواهد بود یا خیر .

پس از اطمینان یافتن از مناسب بودن روش ، متخصص بهترین فرمی را که برای ابروهای شما مناسب است طراحی و پیشنهاد می‌کند؛ چه از لحاظ متناسب بودن با سلیقه و انتظار شما و چه از لحاظ متناسب بودن با چهره و سایر مسائل در نهایت فرم نهایی و دلخواهی که مدنظر شماست ، تایین می‌گردد.

بی‌حسی در میکروبلیدینگ :

در طی فرایند میکروبلیدینگ برای ایجاد خراش و واردکردن رنگ‌دانه‌ها از یک تیغه شامل ۱۰ الی ۱۲ سوزن استفاده می‌شود. که ممکن است باعث احساس درد گردد. قبل از شروع عمل از ماده بی‌حسی در محل موردنظر استفاده می‌شود تا احتمال احساس درد را کم کند.

واردکردن رنگ‌دانه‌ها در میکروبلیدینگ ابرو :

در مرحله آخر پس از ترسیم فرم نهایی ابرو ، متخصص با استفاده از ابزار مخصوص نقطه‌های ریزی را در کنار هم و به‌صورت تارهای ابرو ایجاد می‌سازد . و رنگ‌دانه‌ها را وارد پوست می‌کند . کل این فرایند در طی حدوداً ۲ ساعت به طول می‌انجام . در نهایت با پاک‌کردن رنگ‌های اضافی به اتمام می‌رسد. طبق نظر متخصص ۴ الی ۶ هفته بعد نیز برای ترمیم و تثبیت باید مراجعه فرمایید .

آیا با میکروبلیدینگ موهای ابرویمان آسیب میبیند ؟

در این عمل رنگ‌دانه‌ها وارد سطح پوست می‌شوند و سوزن‌ها به عمق زیادی از پوست وارد نمی‌شوند . بنابراین نگران آسیب‌دیدن موهای طبیعی ابرو و فولیکول‌های آن نباشید چراکه پس از میکروبلیدینگ نیز رشد خواهند کرد .

فیبروز ابرو مردانه
فیبروز ابرو مردانه

مراقبت‌های قبل از میکروبلیدینگ ابرو :

سعی کنید تا دو روز قبل از میکروبلیدینگ از مصرف الکل ژویتامین E . نیاسین . ایبوپروفن و کافئین اجتناب فرمایید . به مدت یک ماه پیش از عمل روش‌های پاک‌سازی پوست . لایه‌برداری . لیزردرمانی . میکرونیدلینگ پوست و… را انجام ندهید . به مدت دو هفته پیش از عمل نیز از اپیلاسیون ، لیزر موهای زائد و تزریق بوتاکس و ژل اجتناب کنید . تا در عملکرد رنگ‌دانه‌ها اختلال ایجاد نکنند و باعث بروز مشکل و صدمات نشوند.

آیا انجام میکروبلیدینگ در دوران قاعدگی بلامانع است ؟

دوران قاعدگی این عمل را انجام ندهید . چونکه ، ممکن است باعث افزایش درد گردد. برای اینکه از عدم حساسیت پوستتان نسبت به رنگ‌دانه‌ها مطمئن شوید، کمی از آن را روی پوست خود امتحان بکنید . اینکار را در مراکز معتبر و توسط متخصص انجام دهید . و دقت کنید که به‌صورت بهداشتی انجام شود . و متخصص تیغه موردنظر را تعویض و ضدعفونی نماید . تا از بروز عفونت و بیماری‌های خطرناک جلوگیری گردد .

چرا میکروبلیدینگ ابرو در بارداری مضر است؟

پزشکان توصیه می‌کنند :  که خانم‌ها در دوران بارداری از روش‌های آرایش دائمی استفاده نکنند. اگر شما میکروبلیدینگ را در مراکز معتبر و بهداشتی و توسط افراد متخصص نیز انجام دهید ، باز هم در دوران بارداری این کار توصیه نمی‌گردد .

آیا میکروبلیدینگ ابرو درد دارد؟

برای میکروبلیدینگ از ابزارهای مخصوصی استفاده می‌شود که ۱۰ الی ۱۲ سوزن ریز دارد . تا بر روی پوست نقطه‌های ریزی ایجاد کند . در این صورت داشتن درد و قرمزی پوست طبیعی است ولی نگران نباشید قبل از شروع کار بی‌حسی انجام می‌شود . تا فرد هیچ‌گونه دردی را احساس نکند .

ابروهای میکروبلیدینگ بعد از چند روز محو می شوند؟

شما باید صبور باشید .چون میکروبلیدینگ پس از پوسته پوسته شدن از بین می رود و طبیعی میباشد . رنگدانه به مرور زمان دوباره ظاهر می شود زیرا زخم ها به طور طبیعی می ریزند . پیروی از دستورالعمل‌های مراقبت‌های بعدی در طول این فرآیند بسیار مهم است . و پس از شش هفته می‌توانید برای ترمیم ابروهای میکروبلید شده بروید .

میکروبلیدینگ بعد از ۵ روز چگونه به نظر می رسد؟

روز پنجم زمانی است که همه چیز شروع به تغییر می کند . این می تواند نقطه عطفی در روند بهبودی باشد، . جایی که ابروهای شما در حال خارش هستند . توصیه می شود آنها را نخارانید ،چون ممکن است زخم هنوز باز باشد . و یک لایه ی ضخیم از زخم تشکیل شود . و ضربه های ریز مویی که ایجاد شده اند پنهان گردد .

تا چندروز بعد میکروبلیدینگ عجیب به نظر می رسید؟

بعد از دو هفته خواهید فهمید . که ابروهایتان در جلوتر چه شکلی خواهند شد .بعضی از افراد گزارش می دهند . که میکرو قبل از یک دوره بصورت خنده دار رنگدانه ای که به اطراف نمی چسبد . از بین رفته است . و چیزی که باقی مانده است قبل از نتیجه نهایی کمی محو به نظر می رسد ، اما صادقانه بگویم من متوجه این موضوع نشدم .

آیا می توانم روی میکروبلیدینگ ابرو وازلین بزنم؟

از وازلین استفاده نکنید . زیرا باعث تعریق ابروهای زیرین می شود . از پمادهای ضد باکتری استفاده نکنید زیرا رنگدانه ها را از ابروهای شما پاک می کنند . در ۳ روز اول حاشیه های خود را از ابروهای خود دور نگه دارید زیرا این ساده ترین راه برای ایجاد عفونت میباشد .

میکروبلیدینگ بعد از ۷ روز چگونه به نظر می رسد؟

روزهای ۷-۱۰ پس از درمان میکروبلیدینگ (فیبروز) ، هنگامی که این کارها‌ را انجام دهید . ممکن است متوجه یک ناحیه تکه تکه و پوسته پوسته ابرو شوید .چون لایه بالایی رنگدانه شروع به ناپدید شدن می کند . همچنین متوجه می‌شوید که ابروهایتان بسیار روشن‌تر از حد انتظار به نظر می‌رسند . اما با بهبودی پوست ، این امر به آرامی خود را اصلاح می‌کند . شما باید صبور باشید .

پوسته ریزی ابرو بعد از میکروبلیدینگ چگونه است و میکروبلیدینگ ابرو چند روز طبیعی میشه؟

بهبودی بین ۱ تا ۲ هفته طول خواهد کشید . و پوسته شدن ابروهای درمان شده شما کاملا طبیعی است . پوسته ها در عرض چند روز می ریزند . طبیعی است که رنگ در ۶_ ۵ روز اول تیره تر و مایل به قرمز به نظر برسد .و پس از دو هفته پس از درمان محو شود .

در روز ششم میکروبلیدینگ ابرو چه اتفاقی می افتد؟

روز ۶_۷ تسلیم وسوسه نشوید! اگر آن را انتخاب نمایید . ممکن است رنگدانه‌ای را که در پوست رسوب کرده است از دست بدهید .و در نهایت به ابروی تکه‌ای تبدیل گردد . با شستن ملایم ناحیه به طور منظم ، زخم ها به آرامی شروع به ریزش می کنند تا وقتی آماده شوند.

این مرحله قطعا سخت ترین فرآیند است.

میکرو ابرو اقایان
میکرو ابرو اقایان

سوالات رایج شما از ما درباره میکرو ابرو:

آیا بعد از میکروبلیدینگ ابرو یا بن مژه برای آقایان باید ابروهایم را بشوریم ؟
شستن ابروها .برای حدود ۲ تا ۱۰ روز پس از انجام خدمات میکروبلیدینگ ، حتماً ابروهای خود را به آرامی (حرکت دادن، نه مالش) هر روز صبح و شب با آب و یک صابون ضد باکتری مانند دیال یا پاک کننده ستافیل بشورید . با یک لمس بسیار سبک ، از نوک انگشتان خود برای پاکسازی ملایم ابروها استفاده نمایید .

چه مدت بعد از میکروبلیدینگ می توانم صورتم را بشورم؟
اجازه ندهید آب . لوسیون . صابون یا لوازم آرایشی در ۷ روز اول پس از عمل به ناحیه ابروی شما برخوردنماید . لطفاً صورت خود را با دقت در اطراف ابرو بشورید . بدون اینکه آب به ناحیه تحت درمان وارد گردد . در طول دوش گرفتن ، صورت خود را از سر دوش دور نگه دارید یا حمام بکنید .

چرا میکروبلیدینگ ابروی من اینقدر سریع محو شد؟
خیس شدن بیش از حد ابرو پس از میکروبلیدینگ(فیبروز) . یا استفاده از پماد نامناسب و حتی قرار گرفتن بیش از حد در آفتاب . همگی از دلایل احتمالی محو شدن ابرو هستند . اکثر مردم گزینه خشک درمانی را انتخاب می کنند .چون از برخی از خسته کننده شدن درمان مرطوب جلوگیری می کند و منجر به پایان شفاف تر میگردد .

آیا ابروهای من بعد از فیبروز روشن تر می شوند؟
رنگ ابروها با بهبودی روشن می شود . پس از انجام میکروبلیدینگ نیازی به زمان خاموشی نیست . تقریباً ۷ تا ۱۴ روز طول می کشد تا ابروها خوب شوند و حدود ۱ ماه طول می کشد .تا رنگ به طور کامل ظاهر گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/tehranb1/public_html/wp-content/litespeed/js/a277a104d60d5efcd69eceacd688b354.js.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/tehranb1/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/tehranb1/...', 130, Array) #1 /home/tehranb1/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/tehranb1/...') #2 /home/tehranb1/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://tehranb...', 'js', true, Array) #3 /home/tehranb1/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(382): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array, 'js') #4 /home/tehranb1/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/tehranb1/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize in /home/tehranb1/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130