درمان ترک پا با کفسابی و پدیکور

پدیکور آقایان | کفسابی پا آقایان | مشکلات ناخن

پدیکور آقایان در تهران بکس

پدیکور آقایان و مانیکور دست مردانه ، راه حلی مؤثر برای بهبود سلامت پا و دست آقایان ، رفع مشکلات پوست مردان و ناخن پا و دست آقایان ، ایجاد حس آرامش، در سالن تهران بکس می‌باشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل و آشنایی با سرویس مانیکور و پدیکور آقایان این صفحه را تا انتها مطالعه کنید.


آدرس : زعفرانیه ، میدان اعجازی ، خیابان میرزایی

تلفن رزرو نوبت: 09126074167

 اعزام پدیکوریست به منزل


 

در پدیکور کامل چه کارهایی انجام می‌دهیم؟

در اینجا به معرفی تمامی مراحل پدیکور می‌پردازیم:

کوکتل تراپی

کوکتل محصولی بسیار مفید برای سلامت و زیبایی بیشتر پاها می‌باشد. کوکتل پدیکور منبعی مناسب از روغن‌های مورد نیاز پوست ، مواد معدنی و پتاسیم می‌باشد و با خاصیت‌های درمانی خود باعث ترمیم پوست آسیب دیده پاها می‌شود.

نمک دریا

اضافه کردن مقداری نمک دریایی در آب باعث می شود که گرد و غبار، آهک و سموم از بدن خارج شود و منافذ پوست تمیز شود. روغن اضافی پوست را از بین می برد و باعث آب رسانی به آن می شود.

سوهانکشی کامل پا بصورت دستی

سوهان کشی کف پا پدیکور یک روش مراقبت از پاها است که در آن پاها از طریق اسکراب کردن، سوهان کشی و ماساژ توسط یک پدیکوریست حرفه ای، تسکین می یابند.

سوهان کشی با دستگاه

سوهانکشی با دستگاه بعد از سوهانکشی دستی صورت می‌گیرد که باعث از بین بردن پینه ها و ترک های مانده کف پا می‌شود.

دورگیری و گرفتن کوتیکول اضافه

ابتدا با استفاده از پوشر کوتیکول یا ابزار عقب‌زن ناخن، پوست مرده یا همان کوتیکول اطراف ناخن را به بیرون هل می‌دهیم تا بافت مرده پوست اطراف ناخن به‌خوبی مشخص شود. سپس با قیچی مخصوص پدیکور این پوست‌های مرده را قیچی می‌کنیم. این مرحله را بسیار با دقت انجام می‌دهیم تا پاهایتان را زخمی نکنیم.

اصلاح ناخن و بررسی مشکلات آن‌ها

در این قسمت ناخن ها را کوتاه و مرتب می‌کنیم و به بررسی مشکلات ناخن ها از جمله فرو‌رفتگی آن‌ها داخل گوشت یا ضخیم شدن آن‌ها می‌پردازیم.

ماساژ پا

به کمک ماساژ پا، ابتدا خستگی پا رفع می شود و سپس با رطوبت رسانی به آن، پوست پا نرم و لطیف می گردد.

اسکراپ زدن پاها

اسکراب پا، لایه بردار پا می باشد که سلول های مرده را حذف ، منافذ پوست را باز و در نهایت باعث حذف پینه و آکنه زیر پوستی می شود.

آبکشی و خشک کردن پاها

و در آخر نوبت به آبکشی پای اسکراپ خورده می‌کنیم و پاها را خشک می‌کنیم.

pedicure

pedicure

چه کسانی نیاز به پدیکور مردانه دارند؟

 1. کسانی که مشکل ترک پا دارید.
 2. اگر مشکل فرو‌رفتگی ناخن داخل گوشت دارید.
 3. اگر مشکل خارپاشنه یا میخچه پا دارید.
 4. اگر مشکل خشکی پوست یا دیابت دارید.
 5. بهترین هدیه به مردی که دوستش دارید.

پدیکور آقایان در تهران چگونه انجام می‌شود ؟

پدیکور آقایان در تهران ، یک روش درمانی و بهداشتی برای سلامت پاهای شماست.

یک روش درمانی ساده که با خیساندن پاهای شما در اب ولرم ، ماساژ کف پاهای شما با یک سنگ‌پای مخصوص ، گرفتن و مرتب کردن ناخن های پا ، استفاده از لوسیون و روغن های مخصوص که باعث ایجاد رطوبت و لطافت است می‌باشد.
همه ما ساعت های زیادی از شبانه روز را بر روی پاهای خود ایستاده‌ایم و حتی خیلی از ما به دلیل کار خارج از منزل ساعت های زیادی پای خود را درون کفش‌هایمان حبس کرده‌ایم.
احتمال بروز عفونت های قارچی در سطح پوست پا و همچنین زیر ناخن ها در این شرایط وجود دارد.
در پدیکور آقایان گوشت‌های اضافی کنار ناخن و پا را به وسیله ابزار مخصوص آن گرفته و سپس به وسیله لاک ناخن مخصوص و مستحکم پدیکور می‌کنیم.

پدیکور آقایان با چه ابزاری انجام میشود؟

در سالن تهران بکس برای شروع پدیکور آقایان ابتدا با آب گرم پاها را خیس می‌کنند ، تا باعث نرم شدن و شل شدن پوست و ناخن پایتان بشود.

معمولا کوکتل در آب ریخته می‌شود تا به رفع آلودگی و سلول‌های مرده پوست کمک کند.

از مرطوب کننده های مناسب پای آقایان استفاده شده و با استفاده از آن‌ها به خوبی ماساژ می‌دهند تا به جریان خون بیشتر شود.

درمان کوتیکول ناخن که شامل عقب رفتن کوتیکول‌ها که معمولا با استفاده از انبر انجام میگردد.

همچنین استفاده از روغن تغذیه کننده کوتیکول است تا موجب نرمی و تقویت آن بشود.

پدیکور آقایان به درد چه کسانی می خورد؟

پدیکور پای آقایان به درد افرادی می‌خورد که درگیر مشکلات مرتبط با پاها و ناخن هایشان از جمله ترک خوردگی، میخچه پا ،خشکی پوست شدید ، خارپاشنه و… هستند.

البته که پدیکور آقایان لذت و آرامش زیادی دارد که می‌تواند به عنوان یک سرویس محبوب مورد استفاده قرار گیرد.

خیلی از خانوم ها برای پارتنر‌های خود سرویس پدیکور آقایان و مانیکور را به همراه ماساژ و پاکسازی پوست به عنوان هدیه می‌دهند.

 

درمان ترک کف پا با پدیکور آقایان

به نقل از سایت وینمک ترک پاشنه پا یک بیماری پوستی است که به صورت پوسته شدن، ترک خوردن، خارش و حتی خونریزی ظاهر می‌شود.

این عارضه در افرادی که پوست خشک دارند رایج است و اغلب زمانی که هوا در فصل خشک خشک است رخ می دهد یا بدتر می‌شود.

ترک خوردگی پوست پاشنه پا باعث ناراحتی‌های زیادی برای بیماران می‌شود. به ویژه شرایط دردناک هنگام حرکت، ایستادن مدت طولانی ناشی از ترک است.

اگر به موقع درمان نشود، بیماری می‌تواند به شدت پیشرفت کند و خطرات زیادی را به همراه داشته باشد. 

عواملی که باعث ایجاد ترک پا می‌شوند چیست؟

عوامل زیادی هستند که باعث ایجاد ترک پا می‌شوند که در اینجا به چند مورد از آن‌ها میپردازیم:

 •  کمبود ویتامین:

کمبود یک یا چند ویتامین پوست شما را خشک‌تر و مستعد لایه‌برداری می‌کند. 

به خصوص پوست پاشنه اغلب مورد توجه بسیاری از افراد نیست.

 •  چاقی:

وزن بدن بر روی پاها سنگینی می‌کند زیرا پاها مکانی برای تحمل وزن کل بدن هستند.

 پاشنه یک فرد دارای اضافه وزن برای پشتیبانی از عملکرد پشتیبانی و ایجاد ترک های پاشنه باید بازتر شود.

 •  ایستادن بیش از حد طولانی مدت:

این کار فشار مضاعفی به پاها و پاشنه های شما وارد می‌کند، به پوست پا فشار وارد می کند و باعث ترک خوردن پوست می‌شود. 

 • عادات بد حمام کردن:

دوش آب گرم مکرر و استفاده از صابون یا مواد شوینده پوست شما را خشک و مستعد ترک خوردن می‌کند.

کفسابی پا در پدیکور مردانه

فواید پدیکور آقایان :

1. با خشکی مبارزه کنید

زمستان می تواند برای پاهای ما خشن باشد، با دمای سرد، گرمایش داخل خانه و هوای خشک که منجر به مشکلاتی مانند ترک پاشنه پا و پوست خشن می شود. پدیکور پوست مرده را لایه برداری می کند، مرطوب کننده و سلامت کلی پوست را ارتقا می دهد.

از بین بردن پینه و سلول های مرده پوست نه تنها باعث می شود پاهای شما صاف تر به نظر برسد، بلکه خطر ترک های دردناک و عفونت را نیز کاهش می دهد.

2. بهبود گردش خون

فراتر از جنبه های آرایشی، پدیکور به بهبود گردش خون کمک می کند. ماساژ درگیر در درمان جریان خون را تحریک می‌کند و به پیشگیری از بیماری‌های سلامتی مانند بیماری شریان محیطی کمک می‌کند.

گردش خون مناسب برای رساندن اکسیژن و مواد مغذی به پاها و ارتقای سلامت کلی قلب و عروق حیاتی است. اگر دیابت دارید، ماساژ منظم پا به تقویت گردش خون و کاهش خطر ابتلا به زخم های پوستی کمک می کند.

3. رفع مشکلات ناخن پا

فرورفتن ناخن‌های پا، یک مشکل رایج که با کفش‌های زمستانی تشدید می‌شود، با پدیکور معمولی نیز قابل پیشگیری است. کوتاه کردن ناخن ها به درستی و از بین بردن علائم رشد درونی در طول یک جلسه پدیکور می تواند به جلوگیری از عوارض دردناک و عفونت های احتمالی کمک کند.

4. بر سلامت روان تمرکز کنید

وقت گذاشتن برای نوازش پاهایتان، استراحتی آرامش بخش از شلوغی و شلوغی زندگی روزمره است. قرار دادن پدیکور به عنوان بخشی منظم از روال خودمراقبتی ممکن است به شما در مدیریت بهتر استرس در دراز مدت کمک کند.

تأثیر مثبت آن بر سلامت روان می تواند فراتر از سالن باشد و احساس جوانی و آرامش را ایجاد کند.

پدیکور مردانه

 

نکات مهم در پدیکور مردانه

اکنون که می دانید به چه چیزی نیاز دارید، زمان آن رسیده است که مراحل و نکات ساده ای را برای پدیکور مردانه به خودتان ارائه دهید.

1. از پوست پاهای خود مراقبت کنید

ابتدا، قبل از شروع کار روی ناخن های پا، باید با پوست پاهای خود مقابله کنید. پینه‌ها و پوست خشن می‌توانند در کف پاهای شما از میزان استرسی که متحمل می‌شوند تشکیل شوند. از آنجایی که پاهای شما روزانه در معرض ساییدگی و پارگی زیادی قرار می گیرند، این نواحی خشک و کاغذ ماسه ای روش بدن ما برای محافظت از آنها هستند.

ممکن است لازم باشد پاهای خود را نرم کنید تا پوست مرده از بین برود. تلاش برای برداشتن بیش از حد پوست مرده می تواند پاهای شما را در برابر آسیب و درد آسیب پذیر کند. قبل از از بین بردن هر گونه لکه های زبر، بدون آسیب رساندن به پوست، از یک مرطوب کننده برای نرم کردن پوست پای خود استفاده کنید.

2. مراقب ناخن های پا باشید

هنگامی که پوست شما به طور کامل تمیز شد، می توانید به سراغ ناخن های پا بروید. ممکن است بخواهید آنها را نیز نرم کنید. می توانید حدود 15 دقیقه پاهای خود را در آب نمک گرم خیس کنید. ممکن است این یکی از آرامش بخش ترین مراحل باشد. می توانید در حالی که پاهایتان در آب گرم خیس می شوند، بنشینید و چای و دمنوش سفارش دهید

3. مراقبت از کوتیکول

پوست خشک اطراف ناخن های پا به عنوان کوتیکول شناخته می شود. ناحیه کوتیکول شما جایی است که ناخن های پا به پوست شما می رسد. می‌توانید از لوسیون برای نرم کردن کوتیکول‌ها استفاده کنید، سپس آن‌ها را از روی ناخن عقب ببرید. در مرحله بعد، از گیره های کوتیکول برای برداشتن پوست اضافی استفاده کنید.

4. پاهای خود را مرطوب کنید

پس از اتمام برش و سوهان کردن، از یک مرطوب کننده یا روغن غنی از ویتامین برای آبرسانی به پاهای خود استفاده کنید. اگر روغن کوتیکول در دسترس ندارید، می توانید از روغن زیتون به عنوان جایگزین استفاده کنید. ناخن ها را تغذیه می کند و آنها را تقویت می کند.

5. پاها و ساق پا را ماساژ دهید

بهترین بخش پدیکور ماساژ دادن است. در حالی که ماساژ دادن خود هرگز آرامش بخش نیست، اما همچنان می تواند یک تجربه آرامش بخش باشد. پس از استفاده از لوسیون، شروع به ماساژ پاهای خود کنید و به سمت ساق پا و ناحیه ساق پا حرکت کنید.

پدیکور یک بار در هفته یا حتی یک بار در ماه می تواند بسیار مفید باشد. مراقبت از پاها می تواند بخشی آرامش بخش و ضروری از روتین شما باشد. هنگامی که برای خودتان پدیکور انجام می‌دهید، ممکن است از عفونت یا ناخن فرورفته در پا جلوگیری کنید.

پدیکور آقایان در تهران چه حسی دارد؟

پدیکور آقایان در شمال تهران ،برای افرادی که برای بار اول آن را تجربه می‌کنند ، حس شگفت انگیزی می‌باشد.

احساس آرامش با پدیکور مردانه ایجاد می‌شود

هنگامی که پای خود را در حمام آب گرم فرو می‌برید. (اولین قدم برای انجام هر پدیکور) ، به احتمال زیاد احساس آرامش فوق‌العاده ای خواهید داشت.

همه استرس و نگرانی های شما احتمالا از پای شما خارج شده و شما را تقریبا خواب آلود می‌سازد.

قلقلک پا هنگام انجام پدیکور مردانه خنده دار است

بگذارید بپذیریم ، مهم نیست که در پدیکور وقتی افراد پای شما را لمس می‌کنند تا چه حدی می‌توانید خونسردی خود را حفظ کنید. باید بدانید که پوست مرده و پینه هایی که با سنگ پا یا ساق پا پاک شده اند، کمی قلقلک دارد.

کفسابی پای مردانه

کفسابی پای مردانه

کوکتل در پدیکور آقایان چه وظیفه‌ای دارد؟

دارای خواص بسیار زیادی نظیر کوچک کردن منافذ عمیق پوست و ایجاد تعادل بین تولید چربی و خنثی کردن باکتری ها، باعث آبرسانی قوی، رطوبت زایی ، ضدالتهابی برای تسکین پوست و از بین بردن جوش و سوزش ، لایه برداری و سم‌زدایی و ضد عفونی کننده برای از بین بردن میکروب و قارچ های پا و همچنین درمان ترک کف پاها بسیار مناسب می‌باشد .

کوکتل پدیکور پا به طور کلی به ترکیبی از مراحل و خدمات مختلف در یک جلسه پدیکور اطلاق می‌شود. 

این ممکن است شامل مراحل مختلفی از تمیز کردن پاها و حذف کرک و خستگی، به تراشیدن و شکل دادن ناخن، اعمال مرطوب‌کننده و نرم‌کننده، و حتی ماساژ پاها باشد.

کوکتل پدیکور پا طراحی شده تا مشکلاتی مانند خشکی، ترک‌ها، یا خستگی را بهبود بخشد.

متخصصان پدیکور آقایان ممکن است از محصولات و تکنیک‌های مختلف برای ایجاد یک تجربه خاص و مؤثر استفاده کنند، که به این مجموعه خدمات نام کوکتل پدیکور پا داده می‌شود.

پارافین تراپی در پدیکور مردانه انجام می‌شود؟

پارافین‌تراپی هم می‌تواند یکی از آیتم‌های پدیکور باشد که در صورت نیاز شما برای شما در سالن تهرانبکس انجام می‌دهند.

پارافین تراپی پای آقایان

چه کسانی به پارافین‌تراپی در پدیکور مردانه نیاز دارند؟

 • کسانی که به دنبال نرمی و لطافت پوستشان هستند
 • کسانی که درد مفصل دارند.
 • کسانی که درد آرتروز یا روماتیسم دارند.
 • درمان سفتی و رگ‌به‌رگ شدن پاهای افراد

مانیکور دست آقایان

مانیکور ناخن روشی برای مراقبت و زیبایی ناخن های دست شماست. که شامل مراحل مختلفی است.

در سالن های زیبایی و مراکز اسپا و آرایشگاه داماد از جمله سالن تهران بکس ، مانیکور انجام میشود. مراحل معمول مانیکور شامل سوهان کشیدن ، شکل دادن به ناخن ، گرفتن پوست های اضافه و تمیز کردن کوتیکول ناخن و در نهایت لمینیت ناخن است.

البته ماساژ دست و لایه برداری از آن نیز در این مرکز انجام می شود.

چرا آقایان باید مانیکور دست انجام دهند؟

مانیکور دست برای آقایان نه تنها به لحاظ ظاهری جذابیت افزوده، بلکه به دلایل بهداشتی نیز مفید است.

انجام مانیکور می‌تواند باعث تمیزی و بهداشت دست‌ها شود، جلوگیری از تراکم پوستی، کاهش خشونت و ترک‌های پوست دست، و حتی تسهیل در بهداشت ناخن‌ها باشد.

این کار نه تنها به زیبایی دستان کمک می‌کند، بلکه نمادی از مراقبت شخصی و بهداشت فردی است.

تفاوت مانیکور دست آقایان و بانوان چیست؟

تفاوت اصلی در مانیکور دست آقایان و بانوان به سبک و طراحی آنها مرتبط است. 

مانیکور آقایان معمولاً ساده‌تر است، در حالی که مانیکور بانوان ممکن است شامل رنگ‌های زیاد، طرح‌های پیچیده و زیورآلات ناخن باشد.

 علاوه بر این، مراکز مانیکور مردانه معمولاً به طراحی‌ها و خدماتی تمرکز دارند که به نیازهای مردانه و جلوگیری از آسیب به پوست دست مردان مناسب باشد.

مانیکور و پدیکور مردانه

مانیکور مردانه چه درد هایی را دوا می‌کند؟

مانیکور مردانه علاوه بر افزایش ظاهر زیبایی دستان، می‌تواند درمانی برای مشکلات مختلف پوستی و ناخنی فراهم کند. به طور کلی، مانیکور مردانه به بهبود بهداشت و زیبایی دستان کمک کرده و احساس راحتی و اعتماد به نفس را تقویت می‌کند.

نظرات بسته شده است.