برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد 09211643974

برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد

برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد 09211643974 محمد بخشی به صورت سیار جوابگوی شماست . اتفاقات و خطرات ناشی از حوادث الکتریکی ، یکی از ترسناک ترین دسته اتفاقات به شمار می روند . و قطعا هیچکس نیست که علاقه داشته باشد همچین اتفاقی را تجربه کند . اما جای هیچ نگرانی نیست چرا که بسیاری از حوادث الکتریکی با تعویض کلید و پریز به موقع قابل جلوگیری هستند .

بررسی به موقع کلید پریز جلوگیری از خطرات احتمالی :

برای اینکه ساختمان . و البته عزیزانتان را معرض خطری جدی قرار ندهید لازم است . به کلیدها و به خصوص پریزهای برق بیشتر دقت فرمایید . خطرات ناشی از فرسودگی . و خرابی کلید و پریزها می تواند با بررسی به موقع و تعویض پریزهای خراب به صفر برسد .

 

 

برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد و نشانه های هشدار -خطر فرسودگی آن :

زمانی که پریزهای برق دو شاخه ها را به خوبی نگه نمی دارند . به این معناست که زمان تعویض آن ها فرا رسیده است . در حقیقت این مشکل نشانه ایست که پریز شما فرسوده شده و در صورت ادامه این روند می تواند مشکل ساز باشد .
گاهی پیش می آید که پریزها و سوکت ها بیشتر از حد معمول داغ می شوند . و این مسئله به خوبی قابل تشخیص میباشد .

گرمای بیش از حد در پریز :

در حالت کلی ایجاد گرمای بیش از حد در پریزها ، می تواند خبر از فرسودگی و شل شدن سیم های برق باشد . به این معنی که پریزهای شما در وضعیت خوبی قرار ندارند .
بعضی از پریزهای موجود در بازار با گذشت مدتی از استفاده تغییر رنگ می دهند . و رنگ آن ها به تیرگی نزدیک میگردد .

 

 

 برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد و هشدار در خصوص تعویض کلید پریز :

اگر در منزل یا محل کار خود پریزهایی دارید که تغییر رنگ داده اند ، حتما در اولین فرصت اقدام به تعویض آن نمایید . چرا که خطر آتش سوزی در کمین است .
به غیر از پریزهایی که دچار تغییر رنگ شده اند ، پلاستیک اطراف و قاب بعضی از پریزها بر اثر فرسودگی . داغ شدن . و حتی جرقه ممکن است ذوب شود که این اتفاق یک زنگ خطر جدی برای ساکنین ساختمان خواهد بود .

در این حالت چه باید کرد :

در این حالت بهتر است برای تعویض پریز شخصا اقدام نکنید . و از یک متخصص کمک بگیرید که حتی باز کردن این پریزها . هم می تواند خطرات جدی به همراه داشته باشد .

 

تعویض کلید پریز ساختمان در تهران و نشانه ی فرسوگی :

اگر به تعداد سیم کشی های روکار ساختمان شما اضافه شده . و دیدن این سیم ها به یک اتفاق عادی برای شما تبدیل شده باید بگوییم که کلید و پریزهای شما با احتمال زیادی فرسوده هستند . همچنین این کلید و پریزهای روکار بیش از دیگر دسته ها در معرض خطر هستند به این دلیل که در هر لحظه امکان برخورد عوامل مختلف با آن ها وجود دارد .

عمر کلید پریزهای ساختمانی :

کلید و پریزهای برق هم عمر محدودی دارند . گاهی عمر پریزهای قدیمی بسیار کوتاه میباشد . و فراموش نکنید ، حتی اگر کلید پریز قدیمی شما همچنان کار می کند . ممکن است از نظر ظرفیت الکتریکی و ویژگی های ایمنی دچار مشکل شده باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

نشانه های بارزی که خبر از وجود مشکل در تابلو برق می دهند ، کدام اند؟

آتش گرفتن و ذوب شدن کابل های داخلی تابلو برق

صدایی شبیه به صدای سرخ شدن از تابلوی برق شنیده شود

داغ شدن کلیدها در تابلو برق

ریست نشدن کلیدها

خارج شدن بوی دود و سوختگی از تابلو برق

بالا زدن دائمی کلیدهای مینیاتوری

 

 

 برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد و خراب شدن قطع کننده مدار در تابلو برق

تابلوی برق مانند یک جعبه فلزی می باشد، که سایر تجهیزات الکترونیکی از جمله، هشدار دهنده ها، کنتاکتورها . کابل های برق ، کلید مینیاتوری و همچنین مدارهای برق در آن تعبیه می شود.دقت داشته باشید، که هر کدام از این قسمت ها در تابلوی برق روشنایی، موتور خانه، آسانسور، مشاعات و…….را مدیریت و کنترل می کنند. در واقع زمانی که جریان ورودی که به کلید مدار شکن می رسد، بیش از حد ظرفیت آن باشد، کلید مدار شکن موجب حرارات و گرمای تابلوی برق می شود، و در نتیجه برق آن قسمت قطع می شود.

 

 

سرکشی به موتورخانه آپارتمان را چه کسی باید انجام دهد؟

شما باید برای ساختمان خود یک فرد متخصص مطمئن پیدا کنید . تا کارهای تاسیسات سیستم گرمایشی مرکزی و تعمیر آن را به او بسپارید.  بهتر است برای این کار یک قرارداد بنویسید ، تا آن فرد به صورت مرتب برای سرویس موتورخانه آپارتمان مراجعه کند . از جمله : اجرای موتورخانه . بازسازی .  تعمیرات کوچک و بزرگ . سرویس . عیب یابی و تعمیر اجزای مرتبط .

 

 

برقکار سیار در فرحزادی سعادت آباد و  تعویض پمپ موتورخانه ساختمان

در صورتی که تعمیر و نگهداری موتورخانه و سرکشی های دوره ای آن به موقع انجام شود و از طرف دیگر همه پارامترهای ضروری در موتورخانه مورد بررسی قرار بگیرند، عمر موتورخانه بیشتر می شود.

 

بازدید و سرویس موتورخانه

در بازدید و سرویس موتورخانه باید ابتدا نشانه های خطر که شامل خطرات دیداری مثل وجود سیم های عایق نشده . در فضای موتورخانه . خطرات صوتی مثل صدای ریزش مایعات و خطرات بویایی مثل احساس بوی فساد و ماندگی به علت عدم تهویه صحیح در موتورخانه هستند ،  مورد شناسایی قرار بگیرند .

 

 

تعویض شیر فلکه موتورخانه

چون وجود نشتی در شیر فلکه موتورخانه می تواند آسیب های جدی به آن وارد کند ، تنها راهی که برای رفع این مشکل وجود دارد . این است که شیر فلکه را تعویض کنید .

 

شماره تماس مستقیم با برقکار سیار :

09211643974 محمد بخشی

برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد

برقکار سیار در محل09211643974بخشی

 

 

رفع قطعی برق توسط تکنسین :

رفع قطعی برق توسط یه برق کار انجام می‌شود . چه برق تک فاز باشه چه ۳ فاز . چه برق ساختمان چه کارخانجات و شرکت ها .

 

 

برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد تعویض کلید پریز ساختمان در تهران و وظایف تکنسین :

۱: . طراحی و نصب سیستم های برقی و روشنایی .

۲: . بررسی و حفاظت از سیستم های الکتریکی .

۳. نصب و سیم کشی مدار های مختلف .

۴: .سیم کشی برق ساختمان های مختلف .

۵ : سیم کشی صنایع مختلف .

۶: . سیم کشی ماشین آلات و تجهیزات برق صنعتی .

۷ : نصب کردن ، کنترل کردن و تست کردن تجهیزات برق صنعتی .

۸ : نظارت بر سیستم های برق صنعتی .

۹ : راه اندازی موتور های الکتریکی .

 

 

 

 

تعویض کلید پریز ساختمان در تهران و خدمات برقکاری در اینجا :

انجام هرگونه خدمات برقکاری ساختمان ، اعم : از رفع . اتصالی  . . برق . تک فاز . رفع . اتصالی . برق . سه فاز. نصب . روشنایی.  .نصب . هالوژن . نصب . پنل سقفی . نصب . چراغ . سیم کشی روکار .  توکار . نصب . کلید پریز .‌ نصب کلید . فیوز مینیاتوری . داکت کشی روکار و توکار . و تمامی کارهای مربوط به برقکاری ساختمان را شامل میشود .

برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد

از برق صنعتی تا شهری ، ادارات ، ساختمان ، کارخانجات۰۹۲۱۱۶۴۳۹۷۴بخشی

 

 

 

 

 

تعویض کلید پریز ساختمان در تهران و هزینه سیم کشی و دستمزد برقکار :

امروزه برق کشی از نیاز های ضروری هر خانه ای به شمار می آید . چرا که اکثریت لوازم هر خانه و اداره مانند یخچال . تلویزیون . کامپیوتر و دستگاه های چاپ . پرینت و غیره با برق کار خواهد کرد .   اما لازم است که تمامی مراحل برق کشی با رعایت اصول و استاندارد ها و توسط برق کار ماهر انجام گردد . سیم کشی امری تخصصی است . و از ان جایی که فرد برق کار با برق که بسیار خطرناک است . سر و کار دارد به دانش و مهارت بالایی نیز نیاز خواهد داشت .

 

 

 

متخصص حرفه ای برق :

در صورتی که به هر دلیلی سیم کشی اشتباه انجام گردد . مشکلات زیادی را به همراه دارد . و علاوه بر خطرات جانی و مالی . ساکنین را به زحمت می اندازد .

در هر نقطه از تهران09211643974بخشی

 

 

 

 

برقکار سیار در فرحزادی سعادت آباد و نصب لوسترتان را به ما بسپارید ۰۹۲۱۱۶۴۳۹۷۴

امروزه یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌ها پس از خرید لوستر . نصب و سیم کشی لوستر میباشد . یادگیری نحوه نصب برق لوستر ، شما را قادر خواهد ساخت تا کل مراحل نصب لوستر را خودتان انجام بدهید . سیم کشی برای نصب برق لوستر بستگی به نوع سیم کشی ساختمان خواهد داشت . این نکته وجود دارد ، که اگر از کلید تک پل یا چند پل استفاده گردد ، وصل كردن سيم لوستر نیز متفاوت خواهد بود .

 

 

 

 

 

برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد و آشنایی با انواع سیم ها در سیم کشی لوستر :

در اولین گام از مراحل وصل کردن لوستر . باید برقکارتان ۰۹۲۱۱۶۴۳۹۷۴ محمد بخشی ، نقشه سیم کشی ساختمان را بررسی کند . و انواع سیم‌های به کار برده شده را بشناسد . هر مدار الکتریکی سه نوع سیم دارد ‌ که در ادامه با هر سه آنها آشنا میشویم .

 

 

 

سیم فاز در نصب برق لوستر :

سیم فاز را باید در نحوه نصب برق لوستر شناخت . خطرناک‌ترین سیم در مدار الکتریکی همین سیم فاز میباشد . سیم فاز حامل بار الکتریکی بوده . و در تماس با وسایل رسانا ، بار الکتریکی خود را به آن‌ها منتقل میخواهد کرد .

 

 

 تعویض پمپ موتورخانه ساختمان و قطع فیوز :

یکی از مهمترین کارها برای حفظ ایمنی خود در هنگام کار .همین قطع کردن فیوز برق است . موقع نصب و سیم کشی کردن لوستر یا هر وسیله دیگر ، هیچ برقی نباید جریان داشته باشد . فیوز را قطع کرده . و از طریق یک فاز متر از قطع شدن آن مطمئن شوید .

 

 

 

نصاب کولر آبی در محل :

اگر پیش از این کولر آبی در محل نصب بوده است . متخصص برق ، از لوله کشی و سیم کشی‌های قبل استفاده خواهد کرد . ولی اگر کولر را برای اولین بار در محل نصب می‌کنید ، باید لوله کشی آب و سیم کشی برق را انجام بدهید . از صفر تا صد را به ما بسپارید 09211643974 محمد بخشی . لوله‌کشی آب و سیم کشی‌های برق مهارت و تجهیزات مخصوص نیاز دارد . و اگر درست نصب نگردد ، می‌تواند آسیب جدی به کولر و ساختمان وارد سازد . پس اگر آشنایی با قطعات کولر آبی ندارید ، برای اینکه با خیال راحت از دستگاه استفاده نمایید ، بهتر است نصب آن را به تعمیرکار کولر آبی بسپارید .

 

 

 

برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد و نصب برق کولر آبی :

اولین مرحله برای نصب کولر آبی ، نصب برق و سیم کشی آن میباشد . لازم است سیم برق از پشت کنتر برق تا محل نصب کولر کشیده شود . سیم کولر شامل رشته‌های فاز . نول و ارت است . برای اینکه سیم‌ها با آب در تماس نباشند باید داخل جعبه تقسیم کولر قرار گرفته باشد .

 

نصب سیم کلید در کولر :

سیم برق دیگری که در کولر آبی وجود دارد ، سیم کلید‌هاست که شامل پنج رشته‌ی نول . ارت . دورتند کولر . دور کند کولر . و پمپ آب میباشد .

 

 

 

 

 

تعویض پمپ موتورخانه ساختمان  و راه انداختن پمپ :

مکانی مانند موتورخانه می‌تواند به عنوان یک کنترل کننده قوی سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان را به بهترین شکل ممکن هدایت نماید . هر گونه مشکل یا عیب و ایراد باعث می‌شود تا وسایل از سمت و سوی روال کار خود دور بشوند . و به همین خاطر شما باید به نحوه کار و فعالیت تاسیسات برقی موتورخانه باید توجه بسیار ویژه‌ای داشته باشید .

 

خدمات تعویض و تمیر پمپ موتور خانه :

تمامی وسایلی که در موتورخانه قرار می‌گیرد باید سالم باشند . تا با شیوه کاری اصولی خود بتواند خدمات استانداردی را در اختیار افراد قرار دهد . نکات کلیدی خاصی برای طراحی هر کدام از وسایل در نظر گرفته شده . و به همین دلیل باید دقت و احتیاط برای حفظ هر چه بهتر این وسایل را از یاد نبرید . تا در طولانی مدت قادر باشید به نحو احسن از انواع سیستم های گرمایشی و سرمایشی در منزل و محیط کار خود استفاده بکنید .کارهای برقی تان را به ما بسپارید .

 

 

 

مدیریت آسان وسایل و تجهیزات موتورخانه

بسیاری از وسایل کنترل کننده های الکتریکی برقی ،  در موتورخانه باعث می‌شود تا سر و صدای بسیار زیادی در این محیط به وجود آید . و به همین دلیل ، شما باید شیوه خاصی را برای کنترل هر چی بهتر سر صدا نیز به کار بگیرید . وجود وسایلی مانند دیگ . چیلر . لوله و مشعل جزء مهمترین قطعاتی هستند که شما باید به شیوه کار هر کدام آشنا باشید .

 

 

 

رفع عیب تابلوهای برقی ساختمان و نصب توسط برقکار ماهر در محل محمودیه :

وجود تابلو برق در موتورخانه را جدی بگیرید . چون که تابلو برق به صورت فازی می‌تواند کارکرد اصلی را به نمایش بگذارد . و اگر شما سعی کنید از لوله جداره دار استفاده نمایید . بدون شک این کار باعث می‌شود تا در محیط مناسب شما را در برگیرد . و دمای محیط تاثیر و عملکرد وسایل را تامین سازد .

 

 

 

برای تهویه هوا از ابزار مناسب استفاده میشود :

روشن و خاموش کردن مشعل ها برای تهویه هوا باید از یک فن منبع اصلی خود را تامین کند . همچنین برای حالت دستی از وجود فیوز مینیاتوری تک فاز غافل نشوید . و برای برای قطع و وصل برق ،  خط سه فاز با کنتاکتور اینکار را انجام دهید . و خاموش روشن کردن خط تکفاز باعث میشود تا کنتاکتور سه فاز بتواند روال کار را به درستی انجام پذیرد .

 

 

 

رفع عیب تابلوهای برقی ساختمان و تعمیر الکتروموتورهای صنعتی :

تعمیرات و سیم پیچی الکتروموتور تک فاز . و الکتروموتور سه فاز . تعمیر و نگهداری الکتروموتور ها . همچنین توجه به تعمیر روتور الکتروموتور . و تعمیر استاتور الکتروموتور مهم به نظر می آید . در زمینه تعمیرات الکتروموتور .تعمیر الکتروموتور های صنعتی . تعمیر الکتروموتور های غیر صنعتی .و مقیاس کوچک . و همچنین تعمیرکار الکتروموتور ماهر و مجرب در دستور کار ماست . 09211643974 محمد بخشی متخصص برق . 

 

 

 

 

تعویض کلید پریز ساختمان در تهران و شاخه های الکتروموتور برقی :

● سیم پیچی . تعمیر الکتروموتور . DC برق .

● سیم پیچی . تعمیر موتور AC .

● تعمیر الکتروموتور . فشار قوی (HV) . فشار متوسط (MV) . و فشار ضعیف (LV) .

● تعمیر الکتروموتور . ضد انفجار (EX) .

 

خدمات تعمیر وسایل برقی شما در منزل :

با توجه به این که لوازم خانگی اصولا با برق کار می کنند . امکان بروز برق گرفتگی . آتش سوزی .و یا سوختن دستگاه وجود خواهد داشت . تعمیرکاران لوازم خانگی آموزش های مختلفی را برای تعمیرات انواع مختلف لوازم خانگی فراگرفته اند . و قادر به عیب یابی و تعمیر این وسایل در سریع ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت در خدمت شماست .

 

 

 

 

 

 

 

چه عواملی باعث خرابی الکتروموتورها میشود :

وجود آلودگی ها و ذرات گرد و غبار :

وجود آلودگی ها از دلایل متداول خرابی های الکترموتور برق است . آلاینده ها می تواند با مسدود کردن فن خنک کننده باعث افزایش دمای الکتروموتور شده . و عملکرد آن را مختل سازند . همچنین نفوذ ذرات گرد و غبار باعث صدمه دیدن عایق الکترو موتور شده و آن را در معرض خطرات گوناگونی قرار می دهد .

 

وجود رطوبت :

رطوبت تاثیر زیادی بر عملکرد الکتروموتور دارد . وجود رطوبت باعث خوردگی شفت موتور . یاتاقان ها و روتور های آن می شود .همچنین قرارگیری الکترو موتور برق ، در معرض رطوبت باعث آسیب دیدن عایق آن می شود .

 

اگر مدت طولانی از الکتروموتور استفاده شود :

اگر به مدت طولانی از الکتروموتور استفاده نمی کنید ، حتما آن را گرم نگه دارید . در غیر این صورت الکتروموتوربرق ، شما نزدیک دمای شبنم افت می کند . والکتروموتور شما را در معرض خطرات زیادی قرار می دهد .

 

 

 

چه زمانی برای سرویس یا تعمیر سشوار خود به برقکار مراجعه کنیم ؟

۱ : سشوار کار نمیکند .

۲: باد گرم ندارد .

۳: روشن نمیشود .

۴: صدا میدهد .

۵: باد سرد بدهد .

و دیگر شرایط :

۶ : صدای غیرعادی سشوار .

۷ : شکستگی بدنه سشوار .

۸ . خرابی سیم سشوار .

۹ : خرابی ترموستات سشوار .

۱۰ : دکمه های سشوار کار نمیکند .

 

اگر سشوار روشن نشود مشکل را برطرف میکنیم :

ممکن است در این مورد مشکل از پریز برق باشد ، لطفا با یک ولت متر پریز را بررسی کنید . و اگر پریز دچار مشکل بود آن را برطرف سازید . احتمال اینکه کلید اصلی خراب باشد نیز هست . یکی از پایه‌های کلید را از سیمی که به آن متصل شده است ، جدا سازید . و به جای آن از رابط‌های اهم متر استفاده نمایید . با قطع و وصل کردن اهم متر باید عقربه جابه جا شود . در غیر اینصورت کلید خراب شده است . و باید تعویض گردد .

 

مانیکور و پدیکور مردانه | کفسابی پا آقایان | مشکلات ناخن

 

 

برقکار سیار نزدیک اوپال سعادت آباد و آگاهی از سوختن موتور سشوار برقی :

موتور سشوار بعنوان اصلی ترین قطعه این دستگاه بشمار می آید . خرابی یا اتصالات درون سیم کشی موتور میتواند موجب خرابی این قطعه گردد . و برای برطرف کردن آن شما باید سیم پیچ موتور را تعمیر یا آن را تعویض کنید . مشکلات موتور سشوار گاهی اوقات بدلیل خرابی سایر قطعات نیز اتفاق می افتد . برای بررسی دقیق تر برای تعمیر سشوار خود در منزل یا محل کار درخواست تعمیرکار سشوار نمایید . 09211643974 بخشی .

 

 

 

 

تعمیر برق موتورخانه ساختمان و وظایف برق کار :

۱: طراحی و نصب سامانه‌های برقی و روشنایی .

۲:. بررسی و حفاظت از سامانه‌های الکتریکی و اطمینان یافتن از درستی و ایمنی آن‌ها .

۳: .نصب و سیم‌کشی مدارهای سیستم دزدگیر و دوربین مداربسته . طراحی .نصب و سیم‌کشی سیستم اعلام حریق .

۴: نصب و سیم‌کشی تجهیزات حفاظتی .

و در ادامه نصب ها :

۵ : نصب و سیم‌کشی تابلوهای توزیع برق .

۶ : نصب و سیم‌کشی مدارهای الکتریکی .

۷ : . راه‌اندازی و تعمیر موتورهای الکتریکی .

۸ : نصب و سیم‌کشی دستگاه‌های حفاظتی .

۹: آشنایی با تجهیزات ایمنی و حفاظتی .

 

 

 

 

برقکار سیار در فرحزادی سعادت آباد و رفع عیب تابلوهای برقی ساختمان و توانایی برق کار :

✔️ . توانایی بررسی مقررات ملی برق ساختمان .

✔️ . طراحی سیستم روشنایی اماکن .

✔️ . توانایی نقشه کشی و نقشه خوانی مدارات برق ساختمان .

✔️ . سیم کشی . و نصب تجهیزات مدارات روشنایی .

✔️ .سیم کشی و نصب مدارات لامپ های مخصوص .

✔️ . شبکه اتصال زمین .

✔️ . نصب و سیم کشی تجهیزات حفاظتی .

✔️ . طراحی ، نصب و سیم کشی سیستم اعلام حریق .

✔️ . عملیات کابل کشی فشار ضعیف

✔️ . توانایی نصب و کار با باس داکت (Bus dact) و ….

 

چک کردن ورودی های دستگاه :

اولین گامی که برای تعمیرات لوازم برقی خانگی باید برداشته شود . کنترل کردن ورودی های مختلف می باشد . ممکن است علت کار نکردن دستگاه برقی و یا خاموش شدن آن در حین کار به علت این باشد که برق وارد دستگاه نمی گردد .

 

 

چک کردن فیوز برق ساختمان :

گاهی ممکن است دلیل کار نکردن وسایل برقی منزل به علت پایی زدن فیوز برق باشد . نیاز است تا پس از چک کردن ورودی های دستگاه از سالم بودن فیوز برق نیز اطمینان به دست بیاورید .

 

 

آرایشگاه مردانه

نظرات بسته شده است.