مانیکور مردانه در تهران | مزایا، هزینه و توضیحات کامل

چرا مانیکور مردانه انجام می‌دهیم؟

مانیکور مردانه. چه کسی می گوید که ناخن های تمیز و سالم مختص زنان است؟
مردان می توانند مانند زنان از مزایای مانیکور بهره ببرند و به طور فزاینده ای آنها را بخشی از تشریفات خود مراقبتی خود می کنند.
اگر مردی هستید که به مانیکور علاقه دارید اما می ترسید تنها مردی در سالن زیبایی باشید که مانیکور مردانه را درخواست می کند، این کار را نکنید.
مردان باشخصیت سال هاست که مانیکور می کنند و مردان بیشتری قرار ملاقات می گذارند. اگر هنوز شروع به تبدیل مانیکور مردانه به روال خود نکرده اید، در اینجا برخی از مزایایی که ممکن است از دست داده باشید، آورده شده است.

مانیکور دست آقایان

سلامت دست های خود را در طول مانیکور مردانه بهبود بخشید

این فقط ناخن های شما نیستند که مورد توجه قرار می گیرند. پوست شما لایه برداری می شود و سلول های مرده و پوست خشکی که باعث سوزش می شود را از بین می برد. اگر پینه بسته دارید، مانیکور می تواند به طور چشمگیری سلامت پوست شما را بهبود بخشد. تکنسین ناخن شما با خیال راحت ناخن‌های آویزان را از بین می‌برد و با اجازه دادن به یک تکنسین ناخن برای کوتاه کردن و فرم دادن به ناخن‌های شما، از رشد ناخن‌ها نیز جلوگیری می‌کنید.
پس با این حساب یکبار دیگر فواید مانیکور را مرور می‌کنیم.

فواید انجام مانیکور مردانه

در ادامه به فواید مانیکور دست آقایان به همراه توضیحات آن‌‌ها پرداختیم.

مرتب شدن ناخن ها و برطرف کردن مشکلات آن‌ها در مانیکور مردانه

در مانیکور مردانه ، توسط وسیله ای بنام بافر ، به ناخن شکل می‌دهیم. این شکل برای آقایان عموما گرد خواهد بود. همچنین توسط یک دورگیر ، پوست مرده و خشک شده اطراف ناخن را می‌بریم.

از بین رفتن سلول‌های مرده پوست با لایه برداری در مانیکور آقایان

بدلیل فشار ، تحریک ، مالش و اصطکاک مکرر پوست دست با سطوح مختلف‌ ، پوست دست انسان ضخیم و سخت می‌شود . همچنین در فصل زمستان این اتفاق بسیار در بین آقایان رایج می‌شود که در مانیکور آقایان به صورت ویژه ای برای لایه برداری این سلول های مرده و سخت شده وقت گذاشته می‌شود.

کفسابی دست و برطرف کردن مشکلات پوستی مثل پینه در مانیکور مردانه

مشکلات پوستی که باعث خشکی ، پینه و میخچه می‌شود، بعد از انجام مانیکور آقایان به طور کامل از بین می‌روند.

زیبایی و آراستگی ناخن ها

اگر یک لباس کثیف و چروکیده داشته باشید ، هنگامی که آن را می‌شویید و اتو میزنید ، هرچقدر هم که کهنه باشد ، این لباس به یک درجه از زیبایی می‌رسد. فرض کنید یک قرار کاری یا یک دیت شخصی با کسی که به او علاقه دارید ، می‌گذارید. چطور می‌شود با ناخن های شکسته یا پوست دست زبر او را بپذیرید!

بازگرداندن رطوبت و نرمی پوست

تمامی آلودگی‌ها و پوست‌های مرده از پوست جدا شده اند و پوست به حالت قبل خود برگشته است. پوست به نرمی قبل است.

کاهش استرس

انجام مانیکور یا پدیکور در باربر ریپابلیک می تواند راهی عالی برای آرامش و کاهش استرس باشد. آب گرم، ماساژ و سایر درمان‌ها می‌توانند به کاهش تنش در عضلات و بهبود خلق و خوی کلی شما کمک کنند.

افزایش اعتماد به نفس

داشتن دست‌ها و پاهای مرتب می‌تواند به شما احساس اعتماد به‌نفس و کنار هم بودن را بیشتر کند. این می تواند به ویژه در محیط های حرفه ای مهم باشد، جایی که اولین برداشت مهم است.

یه تفریح خوب برای خودت با مانیکور مردانه

انجام مانیکور مردانه یا پدیکور یک راه عالی برای درمان خود و صرف زمان برای مراقبت از خود است. این فرصتی است برای استراحت، آرامش و نوازش کردن خود.

بسیاری از داماد‌ها برای عکاسی فرمالیته مانیکور مردانه می‌کنند

بله! چند سالیست که مانیکور مردانه در تهران همه‌گیر شده است و عکاسان برای گرفتن عکس‌های کلوز آپ از دست عروس و داماد هنگامی که حلقه به دست دارند ، به دامادها پیشنهاد مانیکور دست مردانه را می‌دهند.

مانیکور مردانه

 درد دستان را با مانیکور مردانه کاهش دهید

چه با دستانتان کار دستی انجام دهید و چه بیشتر روزها را صرف تایپ کنید، دستان شما تحت فشار زیادی هستند.
بسیاری از افراد به دلیل شغل خود دچار درد، درد مفاصل، گرفتگی و سفتی در دستان خود می شوند.
ماساژ دست که بخشی از مانیکور مردانه است به کاهش تنش در دست ها و شل شدن عضلات و مفاصل سفت کمک می کند. مانیکور مردانه منظم به شما کمک می کند تا از ناراحتی جلوگیری کنید.

با مانیکور مردانه آراسته به نظر برسید

رسیدن به ظاهر تمیز، صاف و شکل ناخن‌های مانیکور شده به تنهایی دشوار است.
در طول خدمات آرایشگاهی، بسته به ترجیح شما، ناخن‌های شما می‌توانند با یک روکش صاف، یک لاک مات یا حتی یک رنگ باقی بمانند.
این توجه کوچک به جزئیات تاثیر زیادی در نحوه ارائه خود به فرد مورد نظرتان خواهد داشت.

روش انجام مانیکور مردانه 

در ادامه به شما کمک می‌کنیم تا مراحل انجام مانیکور آقایان در سالن تهران بکس را یاد بگیرید.

1. دست‌ها و ناخن‌ها را کاملاً بشویید

روش مانیکور آقایان با خیس کردن دست ها در یک وان آب گرم و صابون برای چند دقیقه شروع می شود. اگر در خانه مانیکور انجام می دهید، ممکن است ترجیح دهید دستان خود را زیر شیر آب بشویید. در هر صورت خوب است، اما خیساندن آنها احساس آرامش می کند.

سپس از یک برس اسکراب برای پاک کردن هرگونه آلودگی از سطح دست استفاده کنید. حتماً پشت دست‌ها، کف دست‌ها و بین انگشت‌ها را بشویید تا دست‌ها فوق‌العاده تمیز شوند.

به طور معمول یک برس بزرگتر برای شستشوی دستی طراحی شده است و یک برس کوچکتر برای شستشوی خود ناخن ها استفاده می شود.

در مورد شستن ناخن ها کوتاهی نکنید. هر ناخن را از گوشه ای به گوشه دیگر کاملاً بشویید. بستر ناخن و زیر ناخن را نیز بگنجانید. این مناطق مستعد جمع آوری خاک و باکتری هستند.

2. ناخن ها را کوتاه کنید

با استفاده از ناخن گیر، ناخن ها را در یک خط مستقیم از قسمت بالا ببرید. این کار خطر ابتلا ناخن به ویروس‌های در حال رشد را کاهش می دهد.

ناخن ها را کوتاه کنید، اما نه آنقدر کوتاه که سریع تر کوتاه کنید. ناخن ها را باید در طولی نگه داشت که طبیعی و راحت باشد.

3. لبه های ناخن را سوهان بکشید

سوهان شیشه ای بهترین گزینه برای به حداقل رساندن شکستگی است. لبه های ناهموار و ناهموار را به شکل گرد صاف در آورید.

4. پوست اضافی را با یک کوتیکول گیر بگیرید

بسیاری از اوقات، این مرحله ضروری نیست. و هرگز نباید کوتیکول ها را به زور از برش بدهید چون موجب خونریزی و درد می‌شود.

اما، اگر پوست اضافی در اطراف لبه ناخن آویزان شده است، می توان آن را با یک ناخن گیر کوتاه کرد.

این می تواند یک مرحله دشوار باشد، به همین دلیل است که اغلب بهتر است آن را به متخصصان بسپارید! ما در مانیکور مردانه در تهران بکس مراقبت می کنیم تا کوتیکول های شما را با دقت و ایمنی بیشتری کوتاه کنند.

5. کوتیکول ها را به عقب برانید

اگر کوتیکول های فوق العاده سرسختی دارید که روی ناخن شروع به رشد کرده اند، ممکن است بخواهید قبل از انجام این مرحله از ژل نرم کننده کوتیکول استفاده کنید.

با استفاده از ابزار چوبی یا فلزی کوتیکول، کوتیکول ها را به آرامی از سطح ناخن به عقب برانید. مجدداً، اگر این مرحله مورد نیاز نباشد، می توان آن را به طور کامل نادیده گرفت.

6. ماساژ دست و ناخن با لوسیون در مانیکور مردانه

هیچ مانیکور مردانه ای بدون استفاده از لوسیون غنی برای آبرسانی، التیام و محافظت از دستان شما کامل نمی شود.

این مرحله یکی از محبوب‌ترین مرحله‌ها است، مخصوصاً هنگام دریافت مانیکور مردانه حرفه‌ای. یک مانیکوریست مردانه معمولاً چند دقیقه اضافی را صرف ماساژ دست‌ها می‌کند، که همیشه یک درمان فوق‌العاده خاص است، زیرا احساس انحطاط دارد. اما ماساژ همچنین می تواند استرس و تنش را کاهش دهد و به گردش خون سالم نیز کمک کند.

نکات اضافی مانیکور مردانه که باید در نظر بگیرید

همچنین ممکن است یک لایه رویی شفاف و محافظ روی سطح ناخن بمالید. با این حال، برخی از مردان ترجیح می دهند به طور کلی از لاک ناخن صرف نظر کنند.

pedicure in tehranbax

بهترین هدیه به آقایان با مانیکور و پدیکور مردانه

هدیه‌ای که به یک مرد می‌تواند باعث لذت و مراقبت از خودش شود، مانیکور و پدیکور حرفه‌ای است. می‌توانید یک گواهی هدیه از یک سالن مراقبت از ناخن به او هدیه دهید تا از خدمات مانیکور و پدیکور لذت ببرد. این تجربه علاوه بر افزایش سلامت ناخن‌ها، احساس آرامش و راحتی را نیز به همراه خواهد داشت.

آیا آماده اید تا یک مانیکور را برای خودتان تجربه کنید؟
تا به حال باید بدانید که مانیکور مردانه چیزی نیست که از آن ترسید و واقعاً باید برای حفظ بهداشت سالم، چه توسط خودتان یا شخص دیگری انجام شود.

اما بهترین راه برای یادگیری مانیکور مردانه این است که خودتان آن را تجربه کنید.

هم اکنون یک قرار ملاقات رزرو کنید تا با یک مانیکور آرامش بخش دست های خسته و ناخن های نادیده گرفته شده را برطرف کنید!

سوالات متداول در مورد مانیکور مردانه

ماندگاری مانیکور مردانه چقدر باید باشد؟

چند وقت یکبار به مانیکور مردانه نیاز دارم؟ برای اینکه دست ها و ناخن هایتان به بهترین شکل ظاهر شوند، برنامه ریزی کنید که یک بار در ماه یک مانیکور برای مردان انجام دهید. بله، در صورت تمایل می توانید مراقبت از دست و ناخن خود را در خانه انجام دهید.
بسیاری از محصولات مراقبت از ناخن عالی برای مردان وجود دارد که می توانند به شما در انجام این کار کمک کنند.

آیا مانیکور برای مردان خوب است؟

در طول مانیکور، این فقط ناخن های شما نیستند که مورد توجه قرار می گیرند. پوست شما لایه برداری می شود و سلول های مرده و پوست خشکی که باعث سوزش می شود را از بین می برد. اگر پینه بسته دارید، مانیکور می تواند به طور چشمگیری سلامت پوست شما را بهبود بخشد.

تفاوت های مانیکور مردانه و زنانه چیست؟

مانیکور مردانه مشابه مانیکور زنانه است. تنها تفاوت در شکل ناخن و نوع لاک استفاده شده است. مردان معمولاً شکل ناخن طبیعی‌تری را با نوک مربعی یا گرد ترجیح می‌دهند.

پیمایش به بالا