قبل و بعد رنگ مو مردانه

مرکز رنگ موی مردانه + 12 نکته برای رنگ کردن موی آقایان

مردان چگونه باید موهای خود را در خانه رنگ کنند؟

مرکز رنگ موی مردانه تهران. شما برای تسط بر رنگ کردن موی سر آقایان می‌توانید مقاله زیر را مطالعه کنید اما اگر تخصص و حوصله رنگ زدن موی سر آقایان را ندارید می‌توانید با متخصصان ما در مرکز رنگ موی مردانه تهران بکس در تماس باشید.

تلفن رزرو نوبت : 09126074167

آدرس : زعفرانیه میدان اعجازی

کم کردن موی سفید آقایان با رنگ تیره با حفظ موهای سفید

مرکز رنگ موی مردانه

مرکز رنگ موی مردانه

عکس قبل و بعد رنگ مو مردانه

عکس قبل و بعد رنگ مو مردانه

عکس قبل و بعد رنگ مو مردانه

عکس قبل و بعد رنگ مو مردانه

رنگ کردن موی مردان در تهران

قبل و بعد رنگ مو مردانه سفید به مشکی

قبل و بعد رنگ مو مردانه سفید به مشکی

 

 رنگ کردن مو در خانه

وقتی دبیرستان بودم، حدود سه سال بود که رنگ موهای طبیعی ام را ندیدم. حتی با وجود اینکه مدرسه من از رنگ‌های «غیرطبیعی» مو در کد لباس جلوگیری می‌کرد، من همچنان خودم را در حمام غوطه‌ور می‌دیدم و هر چند ماه یکبار مرزهای آن قانون را کنار می‌زدم. این اشتیاق به رنگ مو در دانشگاه ادامه داشت تا اینکه برخلاف توصیه یکی از دوستان رنگ‌گرا، کمی بیش از حد دیوانه شدم. من شما را از جزئیات تلخ صرف نظر می کنم، اما بگذارید بگوییم تنها راه حل من یک برش بسیار کوتاه بود.

این را به شما می گویم نه برای اینکه شما را از رنگ کردن موهایتان دلسرد کند، بلکه به عنوان یک هشدار است. رنگ کردن مو در خانه یک فرآیند جناسی است. هنگامی که به درستی انجام شود، می تواند شگفت انگیز به نظر برسد، اما همچنین می تواند بسیار بسیار اشتباه باشد. دلایل زیادی برای رنگ کردن موهایتان وجود دارد: شما چند تار موی خاکستری بیشتر از آنچه می خواهید دارید، موهایتان کدر به نظر می رسند، می خواهید علیه مرد عصیان کنید، فقط لعنتی حوصله دارید، این لیست ادامه دارد. 

 در راحتی حمام خود یک رنگ عالی به دست آورید.

اما اگر می‌خواهید امور را به دست خود بگیرید و آن را در خانه انجام دهید، باید بدانید که وارد چه چیزی می‌شوید. این امکان وجود دارد که در راحتی حمام خود یک رنگ عالی به دست آورید. در اینجا همه چیزهایی است که شما مردان باید در مورد رنگ کردن موهای خود در خانه بدانید، مستقیماً از دهان متخصصان.

بهترین رنگ مو برای مردان در مرکز رنگ موی مردانه

بیایید از اینجا شروع کنیم: برای پسرها عجیب نیست که موهای خود را رنگ کنند. در واقع، تعداد زیادی از مردان بیشتر از آنچه شما تصور می کنید موهای خود را رنگ می کنند – و ما فقط در مورد موارد واضح مانند زین مالیک یا بانی بد صحبت نمی کنیم. اگر می خواهید موهای خود را رنگ کنید، ما به طور کامل از شما حمایت می کنیم. اولین قدم در هر کار رنگرزی موفق این است که بفهمید می خواهید موهای خود را چه رنگی رنگ کنید. اگر می خواهید برای سفید کننده پلاتین یا رنگ نئون آب نباتی استفاده کنید، این یک فرآیند کاملاً دیگر است (در ادامه در مورد آن بیشتر توضیح خواهیم داد). با این حال، اکثر مردانی که موهای خود را رنگ می‌کنند، می‌خواهند ظاهری طبیعی‌تر داشته باشند – یا برای اینکه موهایشان روشن‌تر به نظر برسد یا موهای خاکستری را استتار کنند.

تقریباً مانند تلاش برای ضربه زدن به یک گاو با دارت است.

حمید بخشی در مرکز رنگ موی مردانه رنگ‌شناس می‌گوید: «تقریباً مانند تلاش برای ضربه زدن به یک گاو با دارت است. “اگر خیلی روشن شوید، آن را نارنجی نشان می دهد، اما اگر خیلی تاریک شوید، واقعاً جوهری و خشن به نظر می رسد.” به طور کلی توصیه می شود بیش از دو درجه تیره تر از رنگ طبیعی خود یا یک درجه روشن تر نباشید. برای روشن تر کردن موها به “لیفت” بیشتر نیاز است، اصطلاح صنعتی برای از بین بردن رنگ طبیعی از مو. از آنجایی که رنگ مو در خانه قابل تنظیم نیست، رنگ‌های روشن‌تر حاوی مواد بیشتری مانند پراکسید هیدروژن است که می‌تواند رنگ موهای شما را نارنجی یا برنجی کند.

چقدر می خواهید دوام داشته باشد

نکته دیگری که باید از قبل در نظر بگیرید این است که چقدر می خواهید دوام داشته باشد. ممکن است تصور کنید که تمام رنگ موها دائمی هستند، اما در واقع سطوح مختلفی وجود دارد.

رنگ دائمی محو می شود اما هرگز پاک نمی شود.

برای تغییر کامل یا پوشاندن کامل موهای خاکستری روی سرتان بهتر است. رنگ نیمه دائمی و نیمه دائمی در نهایت شسته می شود. رنگ موی نیمه دائمی حدود شش تا هشت هفته برای شما ماندگاری دارد و با هر شامپو به تدریج محو می شود. رنگ نیمه دائمی فقط می تواند رنگ را ذخیره کند (به این معنی که شما فقط می توانید تیره تر شوید) و سریعتر از نیمه دائمی شسته می شود. رنگ های نیمه دائمی و نیمه دائمی برای استتار کردن موهای خاکستری، اما نه کاملاً پوشاننده، ایده آل هستند و به گفته ناتان، برای مبتدیان در حال مرگ در خانه عالی هستند زیرا در نهایت محو می شوند.

چگونه موهای خود را در خانه مانند یک حرفه ای رنگ کنید

اکنون که رنگ خود را انتخاب کرده اید، مهم نیست که چه رنگی باشد، رنگ کردن موهای خود به تنهایی معمولاً از همان مراحل پیروی می کند. رنگ جعبه، مانند رنگی که در داروخانه می‌بینید، به گونه‌ای طراحی شده است که «یک سایز برای همه باشد».

“شما توسعه دهنده را می گیرید، رنگ را می گیرید، مخلوط می کنید، اعمال می کنید، تمام شد.”

انواع مختلفی وجود دارد، بنابراین قبل از شروع، همیشه دستورالعمل ها را بخوانید (توصیه می کنیم آنها را دو بار بخوانید تا مطمئن شوید که واقعاً همه چیز را درک می کنید). سپس این نکات زیر را دنبال کنید تا خطا را به حداقل برسانید. و اگر هنوز گم شده اید، یک مشاوره مجازی با یک رنگ شناس رزرو کنید که می تواند به سؤالات شما پاسخ دهد و شما را در این روند راهنمایی کند.

با آماده کردن فضای رنگ آمیزی موهای خود، خود را برای موفقیت آماده کنید.

مطمئن شوید که همه چیزهایی را که نیاز دارید، مانند تایمر و دستکش، جلوی خود داشته باشید و فضای خوبی برای کار داشته باشید. بدون پیراهن بمیرید، تا لباس‌هایتان را لکه نگیرید، یا حداقل یک پیراهن کهنه دکمه‌دار بپوشید که لازم نیست بالای سرتان بلند کنید. او در مرکز رنگ موی مردانه می گوید مهمتر از همه، مطمئن شوید که زمان زیادی برای کار دارید. عجله در انجام این فرآیند باعث بهتر شدن ظاهر آن نمی شود.

موهای شما قبل از رنگ کردن باید تمیز باشد، اما نه خیلی تمیز

حمید بخشی در مرکز رنگ موی مردانه می گوید: مطمئن شوید که موهایتان کاملا خشک است، اما روزی که موهایتان را رنگ می کنید، موهایتان را شامپو نکنید. “روز قبل آن را بشویید و هیچ محصول حالت دهنده ای در آن قرار ندهید. شما می خواهید روغن طبیعی روی پوست سر خود داشته باشد.” روغن‌های طبیعی به‌عنوان یک سد محافظ عمل می‌کنند و نه تنها از پوست سر شما در برابر تحریک محافظت می‌کنند، بلکه می‌توانند از نفوذ بیش از حد رنگ نیز جلوگیری کنند. بخشی توصیه می‌کند که اگر می‌توانید سه روز قبل از شامپو بشویید و اگر به‌خصوص در مورد تجمع محصول نگران هستید، از یک آب‌کشی شفاف‌کننده استفاده کنید.

قبل از اینکه موهایتان را در خانه رنگ کنید، یک مانع لکه دار بزنید

یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های رنگ موی خانگی و رنگ موی حرفه‌ای مرکز رنگ موی مردانه این است که رنگی که در خانه استفاده می‌کنید معمولا چسبناک‌تر است، که باعث می‌شود راحت‌تر با دست پخش شود، اما می‌تواند راحت‌تر روی پوست چکه کند.
 قبل از شروع، وازلین یا آکوافور را در اطراف خط موی خود بمالید تا به عنوان یک مانع در برابر هر گونه قطره رنگ عمل کند. بخشی می‌گوید: «بالای گوش‌هایتان، پشت سال‌ها و پشت گردنتان را فراموش نکنید».

اکنون شما آماده استفاده از رنگ مو هستید

رنگ را فقط بعد از تکمیل این مراحل اولیه باز کنید و کاملاً خنک شدید. یک بار دیگر دستورالعمل ها را بخوانید.

برخی از کیت های رنگ مو نیاز به مخلوط کردن دارند و برخی نه.

دستکش های خود را بپوشید و شروع به مخلوط کردن کنید، اگر این چیزی است که شما نیاز دارید. سپس شروع به مالیدن آن به صورت تکه تکه روی موهای خود کنید.

معمولاً باید از جلو شروع کنید

و اگر به طور کامل پوشش می دهید، باید به عقب برگردید و اگر حالت استتار خاکستری را انجام می دهید، از عقب به جلو بروید. اگر کیت رنگ موی شما دارای برس است، می توانید از آن استفاده کنید یا می توانید از دستان خود استفاده کنید. بخشی می‌گوید:

«از استفاده زیاد از محصول برای از بین بردن آن نترسید زیرا احتمال از دست دادن یک نقطه را به حداقل می‌رساند.

برخی از مارک‌های جعبه‌های خانگی برای افرادی با موهای بلند طراحی شده‌اند، بنابراین اگر موهای کوتاه‌تری دارید، ممکن است نیازی به استفاده از کل بطری نداشته باشید، اما همیشه قبل از توقف، مطمئن شوید که اشباع خوبی دارید. بخشی می گوید:خجالتی نباش.

نکات مهم در رنگ کردن موی مردانه

اجازه دهید رنگ موهای شما برای مدت زمان توصیه شده بماند
بخشی می‌گوید، رنگ‌های مختلف نیاز به رنگی دارند که برای دوره‌های زمانی مختلف روی موهای شما بنشیند و، مگر اینکه یک رنگ‌ساز آموزش دیده باشید، “اگر می گوید که آن را به مدت 25 تا 30 دقیقه بگذارید، این کار را انجام دهید.” هنگامی که انتهای زمان به پایان رسید، رنگ یک بخش کوچک از مو را پاک کنید. اگر رنگ مو را دوست دارید، می توانید آن را متوقف کنید. اگر می‌خواهید اشباع‌تر شود، بقیه زمان را صبر کنید. او می‌گوید: اگر موهای خاکستری دارید، که رنگ را به راحتی نمی‌گیرند، آن را برای قسمت طولانی‌تر دستورالعمل‌ها بگذارید.

روی پشت گردن را امتحان کنید

بافت موی شما ممکن است در مدت زمانی که اجازه دهید محصول بماند نیز نقش داشته باشد. تهرانبکس می گوید: «موهای نازک سریعتر رنگ می گیرند. از طرف دیگر، موهای درشت یا متراکم ممکن است برای نفوذ رنگ بیشتر طول بکشد. برای اینکه بدانید رنگ چقدر ممکن است طول بکشد، یک ناحیه آزمایش کوچک مانند روی پشت گردن را امتحان کنید تا ببینید چگونه کار می کند. پاپانیکولاس می‌گوید اکثر رنگ‌های خانگی این روزها بر روی انواع بافت مو کار می‌کنند، اما رنگ‌های خاصی برای انواع خاصی از مو وجود دارد. به عنوان مثال، مردان سیاه پوست ممکن است بخواهند به دنبال محصولاتی باشند که برای موهایشان طراحی شده است تا خطاهای احتمالی را کاهش دهند.

کف کردن، آبکشی، تکرار (شاید)

هنگامی که تایمر خاموش شد، زیر دوش بپرید تا رنگ موهایتان را بشویید. دستورالعمل ها به شما توصیه می کنند که از شامپو استفاده کنید یا نه، اما یک قانون کلی خوب این است.

اگر از رنگ دائمی استفاده کردید، پس از شستشوی کامل موهای خود را با شامپو بشویید. این به حذف رنگ اضافی کمک می کند، که می تواند به کار خود ادامه دهد و رگه ها یا لکه هایی باقی بماند (اگر موهای خود را سفید می کنید، حتما از شامپو استفاده کنید، در غیر این صورت سفید کننده همچنان سفید می شود).

شامپو نزنید

اگر از رنگ موی نیمه دائمی یا نیمه دائمی استفاده کرده اید، شامپو نزنید، زیرا این رنگ با هر شستشوی بعدی محو می شود. هنگامی که موهایتان خشک شد، اگر کمی تیره‌تر از آن چیزی است که انتظار داشتید، می‌توانید به سراغ شامپو بروید تا کمی محو شود. چه شامپو می‌زنید یا نه، آبکشی خود را با نرم‌کننده دنبال کنید تا کوتیکول مو را ببندید و به کنترل خشکی و موخوره کمک کنید که گاهی اوقات می‌تواند ناشی از رنگ باشد.

بیشتر رنگ کردن مو در خانه از این مراحل کلی پیروی می کند. اما بسته به آنچه می‌خواهید انجام دهید، ممکن است لازم باشد نحوه استفاده از آن را کمی تغییر دهید.

نکاتی برای ترکیب خاکستری در خانه

ما آن را دریافتیم – همه حاضر نیستند تمام ظاهر روباه نقره ای را در آغوش بگیرند. به گفته حمید بخشی مدیر مجموعه تهران بکس ، استتار کردن خاکستری ها یکی از محبوب ترین دلایلی است که مردان می خواهند موهای خود را رنگ کنند. مطمئناً می‌توانید آن‌ها را با یک رنگ دائمی روی کل سرتان بپوشانید، اما اگر نمی‌خواهید به طور کامل از شر همه آن‌ها خلاص شوید، بهترین گزینه شما تکنیکی به نام ترکیب خاکستری است.

 او می گوید: این شامل رنگ موی نیمه یا نیمه دائمی است که “فقط رسوب می کند و بلند نمی شود، بنابراین احتمالاً به رنگ طبیعی شما نزدیک تر می شود.” او توصیه می‌کند از این رنگ برای درمان نقاطی مانند شقیقه‌ها استفاده کنید که در آن گروه‌هایی از موهای خاکستری سریع‌تر ظاهر می‌شوند و قسمت بالایی را به حال خود رها می‌کنند.

به دنبال رنگی باشید که مخصوص موهای خاکستری است

زیرا موهای خاکستری می توانند در برابر رنگ مقاوم باشند. حمید بخشی توصیه می کند به جای شروع از جلوی سر، از پشت سر شروع کنید. او می گوید که ظاهر طبیعی تری ایجاد می کند. او می‌گوید: «آن را به مدت پنج دقیقه بگذارید و یک تکه کوچک را پاک کنید تا ببینید چه شکلی است، زیرا هر چه رنگ روی موهای ما بیشتر بماند، تیره‌تر می‌شوند.

نکاتی برای سفید کردن مو در خانه

بلوند سفید شده پلاتین در حال حاضر یک روند بزرگ است و اولین قدم ضروری برای داشتن رنگ روشن و رنگارنگ است، اما این یک حیوان کاملاً دیگر برای رنگ کردن موهای شما است.

بخشی می‌گوید این به این دلیل است که ارتباط زیادی با طول موهای شما دارد، زمان‌بندی کامل آن‌ها، و اگر درست انجام نشود، می‌تواند به سرعت به موهای شما آسیب برساند. خبر خوب برای پسرها این است که هر چه موهای شما کوتاه تر باشد، مثلاً اگر موهایتان وزوز دارند، سفید کردن آن آسان تر است. او می‌گوید: «گرمای پوست سر، سفیدکننده را سریع‌تر پردازش می‌کند.» این بدان معناست که اگر موهای شما بیش از نیم اینچ باشد، باید از انتها شروع کنید و به راه خود ادامه دهید، که پیچیده است.

اگر موهای تیره یا بلندتری دارید، ممکن است چندین بار از سفیدکننده استفاده کنید تا به ظاهری که می‌خواهید برسید (موهای تیره قبل از اینکه سفید به نظر برسند، نارنجی می‌شوند) و نمی‌توانید آن‌ها را پشت سر هم انجام دهید، زیرا سفیدکننده بسیار مضر است.

اگر موهای تیره یا بلندی دارید، بخشی توصیه می‌کند صبر کنید تا بتوانید به یک متخصص مراجعه کنید یا حداقل، یک مشاوره مجازی بگیرید تا یک متخصص در تهران بکس بتواند شما را در این فرآیند راهنمایی کند.

نکاتی برای رنگ کردن موهایتان به رنگ روشن

برای اینکه موهای خود را به رنگ مد روز بسیار روشن مانند صورتی یا آبی رنگ کنید، ابتدا باید آن را سفید کنید (به بالا مراجعه کنید). دکلره کردن موهای شما رنگدانه طبیعی را از بین می برد تا رنگ آب نبات جدید شما تا حد امکان روشن شود. دوم، باید چند هفته صبر کنید. موهای سفید شده عمدتا آسیب دیده اند، بنابراین چرخش به سمت راست و افزودن رنگ بیشتر، دستور العملی برای فاجعه است. در عوض، چند روز خرج کنید. منبع

نتیجه گیری : 

اگر در خانه نمی‌توانید رنگ موی مردانه انجام دهید می‌توانید با مرکز رنگ موی مردانه تهران در تماس باشید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *