کراتینه موی آقایان در زعفرانیه

صافی مو با کراتینه مو آقایان 09126074167

صافی مو با کراتینه مو آقایان

  صافی مو با کراتینه مو آقایان . صد در صد تضمینی . تکنیک ریباندینگ ، کرپلکس ،پروتئینه تراپی . را عملی میکند . برای انواع کیس ها ما این تکنیک را انجام میدهیم . هزینه برای هر کیس متفاوته . با توجه به حجم مو ، نوع درمان . در اصوص احیا و آبرسانی . یا فقط لختی ژاپنی متغییر میباشد . در سالن تهران بکس با مدیریت حمیدبخشی صافی موی بلند . ریش بدون قرنطیه انجام میگردد .

 

درمان پروتئین مو در سالن تهران بکس چقدر ماندگاری دارد؟

درمان های پروتئینی ۴ تا ۶ هفته طول می کشد . درمان‌های پروتئینی باید به چند دلیل بسیار کم استفاده شوند . استفاده مکرر از درمان‌های پروتئینی می‌تواند منجر به اضافه بار پروتئین و شکستگی در سراسر مو گردد .

 

 

ایمن ترین راه برای صاف کردن دائمی موها چیست؟

صافی مو با کراتینه مو آقایان با مواد اورجینال بهترین راهکار میباشد .درمان کراتینه / برزیلی یکی از ایمن ترین روش های صاف کردن دائمی مو میباشد . همچنین دارای مزایای اضافی محافظت از موهای شما در برابر نور خورشید بوده . کراتینکار حمیدبخشی ، موهای شما شسته . و به چند قسمت تقسیم می کند . آنها یک محلول کراتینه را به هر قسمت اغشته میکنند . آن را به مدت ۲ تا ۵ دقیقه به حال خود میگذارند .

 

کراتینه ریش مردانه :

معمولا میزان بلندی ریش باید بیش از ۷ الی ۸ سانت باشد . به طوری که ریش ها پایین تر از چانه آمده باشند و بیرون از گردی صورت قرار داشته باشند . به همین دلیل کراتینه ریش کوتاه امکان پذیر نیست . و نمی توانیم هم مواد کراتینه را بدون اتوکشی استفاده کنیم . چون عملا این کار بی معنی است .چرا که حرارت داغ اتو باعث می شود .مواد کراتین داخل مو قفل و تثبیت شوند . و صافی داشته باشیم .

 

احیای موهای آسیب دیده با کراتینه :

این تکنیک ، به روش کراتین اصلا کار دشواری نیست . کراتیکار حرفه ای ، دوز مناسبی از کراتین را باید به موهایتان تزریق کند . در اصل ، سطح کاهش یافته کراتین در بدن شما را به تعادل میرساند . و موهای نرم و ابریشمی برایتان ایجاد خواهد کرد . این روش نتایج آنی و فوری از خود بر جا می ‌گذارد . یعنی موهایتان پس از احیا به سرعت نرم و صاف خواهد شد .

 

 

ماندگاری کراتینه ریش مردانه چقدر است؟

میزان ماندگاری تا حد زیادی به اندازه بلندی ریش و سرعت رشد موها بستگی خواهد داشت . هر چه سرعت رشد مو بیشتر باشد ماندگاری کمتر خواهد بود . چون وقتی موها از قسمت ریشه رشد می کنند و پایین تر می آیند ، دیگر حالت صافی و نرمی ندارند . و مانند قبل می شوند . به طور کل ماندگاری کراتین برای ریش ها بین ۳ تا ۵ ماه میباشد . اما اگر مراقبت های لازم را انجام ندهید ، این مدت کمتر خواهد شد .

پروتئین تراپی مو آقایان در تهران

تقویت و رشد موهایتان و کمک به رشد موهایتان

 

 

 صافی مو با کراتینه مو آقایان و لخت شدن ریش باید ها و نبایدها :

۱: از مواد حالت دهنده مانند تافت . ژل . چسب ، واکس و غیره استفاده نکنید .

۲: از روغن های مخصوص ریش استفاده نکنید .

۳: زیاد ریش های خود را نشورید . چون هر چه شستشوی ریش بیشتر باشد ، مواد کراتینه زودتر از بین می روند . و ماندگاری آن کم تر میشود .

 

 

بعد از کراتینه ریش چه اقداماتی باید انجام داد ؟

باید ریش های خود را با شامپوهای مخصوص بعد کراتینه که بدون سولفات هستند بشورید . از زدن صابون و هر شوینده دیگر به ریش خودداری کنید . بهتر است برای جلوگیری از ایجاد موخوره و گره خوردگی روزی یک بار موهای ریش را شانه بزنید .

 

تلفن مشاوره و رزرو نوبت :

09126074167حمیدبخشی

📌 زعفرانیه . میدان اعجازی

 

صافی مو با کراتینه مو آقایان

صافی ژاپنی مو بدون آسیب دیدگی تنها با یک جلسه 09126074167

 

 

 

آیا درمان با پروتئین موهای مجعد را صاف می کند؟

موهای قوی معمولاً نتیجه پیوندهای قوی است ‌. چون شکستن این پیوندها توانایی کنترل مو و تبدیل آن را از حالت مجعد به صاف افزایش می دهد . و این همان کاری است که پروتئین برزیلی برای صاف کردن مو انجام می دهد . اکثر درمان های پروتئین برزیلی شامل “کراتین” یا “کلاژن” یا هر دو میباشد .

 

 

 

کدام پروتئین برای صاف کردن مو مناسب است؟

آنها یکی از روش های ایمن در صاف کردن مو هستند . کراتین یک پروتئین طبیعی است که در حال حاضر در موهای ما یافت می شود . اما از آنجایی که محتوای پروتئین با افزایش سن . و رژیم غذایی نامناسب . کم میباشد . سطح کراتین نیز کاهش پیدا میکند .

 

 

مواردی که در صاف نشدن مو بعد از کراتینه تاثیر گذار است ؟

نکته مهم ، رعایت موارد قرنطینه است . که بر طبق دستور مواد کراتینه مویی که استفاده می شود بایستی کاملا رعایت گردد . به طور مثال خیس نشدن موها طی مدت قرنطینه که از 12 ساعت تا 72 ساعت ممکن است این مدت تغییر بکند .

 

چه زمانی ما بوتاکس مو باید انجام دهیم ؟

۱: دهیدراته شدن مو
۲: خشکی
۳: نرم و نازک شدن
۴: سبک شدن
۵: کم حجم شدن
۶: آسیب دیدن مو به خاطر رنگ و دکلره .

 

بوتاکس مو چیست ؟

زمانی که موها ویژگی الاستیسیته‌شان را از دست می‌دهند . نیاز است تا آن‌ها دوباره را احیا گردد . حال با روشکراتینه ، یا بوتاکس . این خاصیت مو بنا به دلایل مختلفی مثل :
عدم مراقبت درست و اصولی یا کهولت سن از بین می‌رود . برای حل این مشکل می‌توانید از خدمات بوتاکس مو استفاده نمایید .

بوتاکس مو چه کاری انجام میدهد ؟

بوتاکس در واقع در عمق موها تاثیر می‌گذارد . و رطوبت آن‌ها را تامین خواهد کرد . همچنین شکاف موها را از بین می‌برد . و باعث پر حجم‌تر شدن می‌گردد . که با کراتینه متفاوت است .

 

 

 

 

 

آبرسانی موهایتان با کراتینه :

کراتینه کردن(صافی) مو با مواد طبیعی برای ترمیم . و احیای موهای آسیب دیده استفاده می شود . و یک نوع عملیات آبرسان برای موهاست . این کار در دو مرحله انجام شده و تا حدی به بهبود خشکی و وزی مو کمک می نماید .

 

 صافی مو با کراتینه مو آقایان و انواع روش کراتینه :

کراتین احیا کننده چگونه انجام میشود :

هدف اصلی در به کار بردن این متد کراتینه کردن . احیا و تقویت دوباره موهای آسیب دیده و ضعیف شده با حفظ حالت و حجم اولیه آنها میباشد .
اگر موهایتان دچار ضعف . و یا شکنندگی شده‌ . یادر اثر استفاده بیش از حد از وسایل حالت دهنده گرمایشی مو ، ساقه موهایتان بی‌جان و نازک شده است . می‌توانید از این روش برای احیا و ترمیم و صافی آن ها استفاده کنید .

کراتین احیا مشمول چه کیس هایی است ؟

کراتین احیا کننده برای موهای فر و مجعد نیز توصیه می‌گردد . چرا که با حفظ حجم و حالت مو موجب یکدست شدن و از بین رفتن وز در ساختار موهایشان می‌گردد .

اگر موهای وز دارید کراتینه احیا را استفاده کنید :

استفاده از این متد کراتینه مو ، حجم و حالت طبیعی موهای شما را حفظ خواهد کرد . و صرفا سبب ترمیم ساختمان کراتینی و احیا دوباره ساقه موی شما می‌شود . و وز موهای شما را تا حد زیادی از بین می‌برد . این روش ظاهر موهای شما را یکدست و یکپارچه خواهد کرد . اما آنها را کاملا صاف و لخت نخواهد کرد .

 

صافی برزیلی به چه کسانی پیشنهاد میشود ؟

این روش از کراتینه کردن مو برای کسانی توصیه می‌شود که موهایشان بر اثر استفاده غیر حرفه‌ای و مکرر . از دکلره و رنگ مو آسیب دیده و خشک شده و یا در مواردی ، ساقه موهایشان به کل سوخته . این روش ،به نسبت نوع اول حیا کننده بسیار قوی‌تر میباشد .

کراتینه برزیلی کمک به کاهش حجم مو :

علاوه بر کمک به احیا و ترمیم ساختمان کراتینی ساقه مو ، موجب صاف و لخت شدن موها نیز می‌گردد . همچنین باید توجه داشته باشید که کراتینه برزیلی علاوه بر اینکه موهای شما را صاف و لخت میکند ، حجم آنها را نیز کم خواهد کرد . و حالت اولیه موهای شما را از بین می‌برد . به همین خاطر استفاده از کراتین برزیلی برای افرادی که حجم موهای کمی دارند ، و موهایشان به هر دلیلی کم پشت توصیه نخواهد شد .

کراتینه مو ژاپنی چیست ؟

این روش از کراتینه در واقع تلفیقی از کراتین برزیلی با استفاده از ماده صاف کننده ژاپنی است .
این روش ، تاثیر بسیاری بر صاف شدن موها . و از بین بردن وز آنها دارد .
تلفیق این دو روش ، اثری دوچندان را بر احیا و صافی موهای شما به جا خواهد گذاشت . مدت زمان و وقتی که طی میشود ، بیشتر است .

 

 

 

صافی مو با دستگاه چیست؟

صاف كردن دائمي مو با دستگاه نانو روشي جدید است كه به آن يونش حرارتي ميگويند . مثل کراتینه عمل میکند .

اين روش مناسب موهاي حالت دار و نرم است . بوسيله كاندشنري مخصوص مو در ابتدا شسته ميشود . تا اين كاندشنر وارد پولك هاي مو میشود . با اتوهاي مخصوص و با درجه حرارت بسيار بالا مو صاف ميشود . البته در نظر داشته باشيد كه اين روش هميشگي نيست و دوام كمي دارد .

 

 

این روش برای چه کسانی توصیه نمیشود ؟

موهايي كه ضخيم و خشن هستند . و موهايي كه فرهاي ريز آفريقايي دارند . با اين روش نتيجه صافي نميگيرند .و بايد روشهاي صافي با مواد قوي و هيدروكسي دار را تجربه نمایند . همينطور كودكان و اشخاصي كه نميتوانند مدت طولاني روي صندلي بنشينند .

کراتینکار حمیدبخشی و روش ژاپنی :

برای کراتینه کردن مو به روش ژاپنی ، کراتینکار حمیدبخشی ، ابتدا متد کراتینه موی برزیلی را روی موی شما پیاده خواهد کرد . سپس با استفاده از حرارت مستقیم اتو مو . آن را روی موی شما تثبیت می‌کند . و پس از آن مواد صاف کننده ژاپنی را روی موهای شما قرار میدهد .  و با یک برس مخصوص ، شروع به پخش کردن این مواد . روی تمام نواحی ساقه موهای شما خواهد کرد . و موهایتان صاف میشود .

 

 

توصیه های مهم بعد کراتینه موی آقایان :

۱: حدود 5 تا 8 روز بعد از کراتینه کردن موی خود ، از بستن و فشار آوردن به ساقه موی خود دوری فرمایید .

۲: بعد از کراتینه کردن موها ، برای کمک به جذب بیشتر و سریعتر پروتئین کراتین در کوتیکول‌های ساقه موی خود . و همچنین افزایش دوام کراتین توصیه می‌شود . از سرم و شامپوهای مخصوص موهای کراتینه استفاده کنید .

آیا در دورام بارداری میشود کراتین کرد ؟

اگر باردارید ، اکیدا از صاف کردن موهای خود دوری بکنید ..
چرا که مواد موجود در کراتین مو برای جنین بسیار خطرناک خواهد بود . و ممکن است دچار عوارض جبران ناپذیری بشوید .

 

صافی مو با کراتینه مو آقایان و صفر تا صد رنگ کردن :

در ابتدای امر ، توصیه میکنیم . عمل رنگ کردن و یا دکلره کردن موهای خود را قبل از کراتینه کردن آنها انجام بدهید .
و پس از رنگ کردن موهایتان نیز ، بهتر است 5 تا 7 روز زمان دهید . و بعد اقدام به صافی موی خود نمایید .
در این مدت رنگ موی اصلی و واقعی شما بعد از حداقل دو بار شستشو نمایان خواهد شد .و امکان آسیب موها نیز بسیار کاهش پیدا خواهد کرد .

نمونه صافی موی بلند در آرایشگاه تهران بکس 09126074167

رنگ موی دلخواه بعد از کراتینه چه طور به دست می آید ؟

رنگ موی شما بعد از عمل کراتینه کردن ، حدود دو تا سه درجه روشن‌تر خواهد شد .
بنابراین اگر قصد رنگ کردن و کراتینه کردن(صافی) هم زمان موهای خود را دارید . برای دستیابی به رنگ موی دلخواهتان ، لازم است با کراتینکار حمیدبخشی در سالن تهران بکس ، در این زمینه مشورت بکنید .

 

 

اگر بعد از کراتینه کردن موهایمان ، تمایل به رنگ کردن داشتیم چه کنیم ؟

دقت کنید ، که باید بین 15 تا 20 روز بعد از انجام کراتین(صافی) صبر کرده . و سپس اقدام به رنگ کردن موهای خود نمایید . چرا که استفاده از رنگ مو در مدت زمان کمی پس از کراتینه کردن ، ممکن است سبب آسیب دیدن . و سوختن ساقه موی شما گردد .

 

کراتینه مو چیست ؟

کراتینه کردن مو به عنوان روشی نیمه دائمی برای صاف کردن مو میباشد . به طوریکه موها به طور موقت با مخلوط مایع کراتین مو پوشش داده می‌شوند .
انجام این روش معمولاً در سالن تهران بکس ، حداقل 2 ساعت یا بیشتر طول می‌کشد . و تأثیر آن تقریباً سه ماه باقی می‌ماند . افراد دارای موهای فرفرری و وز شده داوطلب انجام کراتین مو خواهند بود .

 

کراتینه برای موهای مجعد و کاربرد آن :

۱: بسیاری از شما ممکن است موهای مجعد و فری داشته باشید . که گاهی حتی استفاده از نرم کننده‌ها . اتوی مو هم برای صاف کردن . و از بین بردن وز آنها کارساز نباشد . و موهایتان آنطور که می‌خواهید و انتظار دارید لخت و صاف نگردد .

۲: یا ممکن است در آقایان و خانوم ها ، بر اثر استفاده مکرر از رنگ مو و دکلره‌ . دچار سوختگی و خشکی شده باشد . و تا مدت‌ها حالت صاف و زیبای خود را از دست داده باشد .

آیا کراتینه مو دائمی است ؟

خیر . نیاز به ترمیم دارد . اماطولانی مدت است . و تا زمانی که موهای شما از ریشه رشد نکند ، به همان کیفیت اولیه بر طراوت و حالت موهای شما تاثیر گذار خواهد بود . حتی بعد از درآمدن ریشه موهایتان نیز ،می‌توانید با هزینه اندکی اقدام به ریشه گیری دوباره آنها با مواد کراتین بکنید . و موهایی یکدست ، خوش حالت و صاف را تجربه کنید . .

 

فرق بین کراتین درمانی و کراتین صافی چیست؟

جواب : کراتین های درمانی از خواص درمانی بالایی برخوردارند . و خواص ضد وزی دارند . ولی صاف کنندگی کمتری خواهند داشت .

کراتین های صافی معمولا دارای مواد فرمالین هستند . که البته امروزه درصد این ماده بسیار پایین آمده و به میزان ۰۲% درصد رسیده . و یا حاوی مواد سیلیکونی هستند که اصطلاحا به آن silk می گویند .

از چه سنی می شود کراتین را انجام داد؟

جواب: از ۱۲ سال به بالا .

چه زمانی برای رنگ ومش مناسب می باشد؟

جواب : کار با مواد اگر قبل از کراتین انجام شود بهتر است .

 چه مدت قبل از کراتین و بعد از کراتین مناسب رنگ و مش است؟

جواب: ترجیحا ۵ روز قبل و ۳ ماه بعد از کراتین .

آیا شستشوی مداوم باعث کوتاه تر شدن دوام کراتین می شود؟

جواب: بله . چون کراتین هم مثل هر مواد دیگری یک مدت زمان ماندگاری دارد . هفته ای ۲ بار شستشو کافی می شود .

 

برای موهای سالم و ضخیم و دارای سفیدی زیاد چند مرتبه قبل از کراتین شستشو لازم میباشد ؟

جواب: سه بار .

 به چه دلیل باید موها قبل از کار کراتین شستشو شود؟

جواب : به دلیل باز شدن پولک های مو برای جذب بیشتر کراتین . و از بین بردن چربی ها و آلودگی ها از روی موی سر .

 

چند طریق می توان کار کراتین درمانی را انجام داد؟

جواب: به سه طریق ۱- استفاده از خود کراتین به صورت ماسک کراتین (همان ویتامین) این روش به صورت یک ماسک درمانی است . و دوام آن ۲ الی۳هفته می باشد (اصطلاحا پانسمان موقت)
۲- با کار براشینگ و اتو کشی به صورت جذب مواد ، دوام آن ۳ الی ۴ ماه می باشد . (اصطلاحا درمان دراز مدت)
۳- فقط با براشینگ برای موهای آسیب دیده ، در این روش هم دوام ۲ الی ۳ هفته می باشد (اصطلاحا پانسمان موقت) .

 

 

 

مزایای کراتینه کردن مو :

کراتینه کردن مو(صافی) موجب ایجاد یک لایه محافظ بر ساقه موی شما در برابر عوامل آسیب زننده خارجی می‌شود . و ساقه موی شما را از شکنندگی حفاظت کرده . و مقاومت آنها را در برابر استفاده از وسایل حرارتی حالت دهنده مو و یا عوامل محیطی مثل اشعه خورشید و آلودگی محیطی زیاد میکند .

کراتینه موجب افزایش ضخامت مو میشود :

بافت و ساختار موی شما را با پر کردن ناهمواری‌های موجود در ساختار ساقه مو و کوتیکول‌ها یکدست خواهد کرد . و با این کار موجب افزایش ضخامت موهای نازک و آسیب دیده نیز خواهد شد .
درخشندگی و براقیت خاصی را به ظاهر موی شما خواهد بخشید . که یک ویژگی نیمه دائم و طولانی مدت است . نیاز به تمدید و ترمیم روزانه نخواهد داشت .

از دیگر مزایای کراتینه کردن :

وز موهای شما را به طور کامل از بین خواهد برد . و امکان حالت دهی آنها را نیز بسیار بیشتر خواهد کرد .

 

 

ریباندینگ مو چیست ؟

برای موهایی که ضخامت کمی دارند . رنگ یا دکلره شده‌اند . یا قبلاً در معرض حرارت آسیب‌دیده‌اند مناسب نیست . چراکه این کار نه‌تنها تأثیر قابل قبولی بر روی موهای این‌چنینی ندارند ، ‌بلکه به آن‌ها آسیب هم میرساند .

چه کسانی باید از نانو ریباندینگ استفاده کنند ؟

پس افرادی که موهای نازک یا رنگ شده دارند ، باید از نانو ریباندینگ استفاده نمایند . نانو ریباندینگ به چنین موهایی آسیب نمی‌رساند . و تأثیر فوق‌العاده‌ای دارد .

 

صاف کردن مو با کراتینه مو آقایان و معرفی روش نانوریباندینگ:

روشی است که در آن با به‌کاربردن مواد نانو شیمیایی که از اثربخشی بسیار بالایی برخوردارند . و موها را صاف می‌کنند . تنها تفاوتی که این روش با ریباندینگ معمولی دارد ، موادی است که مورداستفاده قرار خواهندگرفت .
موادی که در این روش استفاده می‌شوند ساختار نانویی دارند . دلیل اینکه این روش به میزان زیادی مؤثر است هم ، ساختار نانویی آن‌هاست .

 

 

 

.

خداحافظی با موهای مجعد ، فر ، وز و حالت دار به همراه پروتئینه

 

 

 

کراتین مو یا کراتین تراپی در سالن تهران بکس :

یک فرایند شیمیایی بوده .که با تزریق پروتئین کراتین به فولیکول‌های مو سبب نرمی ، انعطاف‌پذیری و درخشندگی موها می‌گردد .

کراتینه کردن مو ساختار موهایتان را تغییر نمی‌دهد . بلکه سبب تقویت ، نرمی .خوش‌حالتی و سلامت موهای شما میگردد . کراتینه کردن مو راهی بی‌نظیر برای از بین بردن و درمان وز و موخوره میباشد .

 

 

 

کراتینه(صافی) مخصوص هر نوع مو :

اما کراتینه فقط برای موهای فر نیست . از کراتینه می‌توان برای خانم‌ها و آقایان و همینطور تمام انواع مو استفاده کرد . مدت زمانی که باید مواد کراتین روی موهای شما بماند، به نتیجه‌ای که می‌خواهید در انتهای کار داشته باشید ، بستگی دارد. این روش یک درمان موقت است .که با توجه به مراقبت‌های شما بعد از انجام کراتینه مو . می‌تواند بین 3 تا 5 ما دوام داشته باشد. با کراتینه کردن هم می‌توان موها را صاف کرد و هم فر موها را نگه داشت .و تنها وزی مو را از بین برد .

پروتئین تراپی کراتینه مزایای زیر را دارد ؟

۱: مشکلات تخلخلی مو را از بین خواهد برد .

۲: باعث پیش‌گیری و درمان موخوره می‌شود .

۳: رنگ موهای شما را شاداب‌تر و درخشان‌تر خواهد کرد .

۴: موهای شما را نرم‌تر ، مستحکم‌تر، سالم‌تر . درخشان‌تر و حالت‌پذیرتر می‌گرداند .

 

آیا میدانستید وقتی کراتینه میکنید بعد از حمام موهایتان زودتر خشک میشود ؟

بله . خشکی و شکنندگی موها را از بین برده . و باعث خشک شدن سریع‌تر مو بعد از حمام می‌شود .

گره‌های مو را از بین برده . شانه به راحتی روی مو حرکت می‌کند .

 

 

روش صافی حتی برای حفظ موهای فر :

کراتینه برای خانم‌ها و آقایان و انواع مو مناسب است .

بافت فرهای مو را بهبود می‌بخشد .

سبب راحت‌تر جداشدن فرهای موی شما از یک‌دیگر می‌شود .

حالت S مانند فرهای موی شما را تقویت می‌کند ..

پس اگر موهای فر خود را دوست دارید و تنها وز آن شما را اذیت می‌کند .با انجام کراتینه احیای مو، موهای فر جذاب‌تری خواهید داشت .

انجام کراتینه مو هر 6 ماه یک بار، در وقت شما برای حالت دادن موها .هم صرفه جویی می‌کند .

 صاف کردن مو با کراتینه مو آقایان مطابق با سلیقه و ساختار موهای شما در سالن تهران بکس :

کراتینه احیای مو ، موهای فر شما را صاف نمی‌سازد . بلکه با حفظ ساختار مو ، تا 70 درصد آن را احیا می‌کند . اما کراتینه صافی یا برزیلی ، علاوه بر احیای مو .ساختار موها را تغییر میدهد .و موهای شما را صاف می‌کند .

 

 

 

معایب صاف کردن مو با اتو :

۱: استفاده مداوم از اتو مو به بافت و سلامت مو آسیب می‌زند .

۲: در صورت استفاده مکرر . و بیش از حد اتوی مو . شادابی و درخشندگی موها از بین خواهد رفت .

۳: استفاده هر روزه از اتو مو رطوبت موها را از بین برده . و موها را خشک و شکننده خواهد کرد . در حالی که صافی مو با کراتینه مو آقایان اینطور نیست .

صافی مو با کراتینه مو آقایان

نمونه ی دیگری از صافی در سالن تهران بکس

برای موی دکلره شده یا رنگ فقط کراتینه راهکار درمانی است ؟

بهتر است از اتو مو برای موهای رنگ یا دکلره شده زیاد استفاده نشود . موهای رنگ شده ضعیف و آسیب‌پذیرترند . و استفاده زیاد از اتو مو سبب سستی و آسیب‌دیدگی بیشتر آن‌ها می‌شود .

اتو مو به دلیل حرارت بالا و مستقیمی که به مو وارد میسازد . سبب آسیب رساندن به مو میگردد .‌ پس بهتر است قبل از اتو کشیدن مو از اسپری ، ژل و یا کرم‌های مخصوص این کار استفاده کنید .

صاف کردن مو با کراتینه مو آقایان

 

 

 

 

 

نظرات بسته شده است.