18:جوانسازی دست با تزریق ژل

جوانسازی دست با تزریق ژل رو اینجا تجربه کن

جوانسازی دست با تزریق ژل ، تکنیکی جدید توسط متخصصان زیبایی میباشد . همانطور که میدانید پوست های دست فرد ، سنش را نشان میدهد . حتی اگر پوست صورتتان ، کاملا خوب حفظ بشود .

پس با افزایش سن ، شما شاهد تغییراتی در ظاهر پوست دست خود خواهید شد .

  • لکه‌هایی روی پوست ایجاد می‌شود . این لکه‌ها اغلب قهوه‌ای هستند .  و ممکن است رنگ روشن یا تیره‌ای داشته باشد . برخی از آنها برجسته می‌شوند . و در کل ظاهر ناخوشایندی به دست‌ها می‌دهند .
  • پوست نازک می‌شود . رگ‌های زیر آن معلوم می‌شوند.

 

  • چربی زیر پوست از بین می‌رود . فرورفتگی‌هایی بین تاندون‌های پشت دست ظاهر می‌شوند .
جوانسازی دست با تزریق ژل
روشی جدید برای بازگشت دوباره جوانی و شادابی

 

 

جوانسازی دست با تزریق ژل ونواحی عمده تزریق فیلر :

جوانسازی دست با تزریق ژل  ، به بسیاری از بیماران که سنین بالا را تجربه میکنند . توصیه میشود . برای پر کردن فرو رفتگی های زیر پوست دست ، از ژلی استفاده بفرمایید که :حاوی اسید هیالورونیک (مانند رستیلن) یا کلسیم هیدروکسی آپاتیت  باشد .

هیالورونیک اسید ماده‌ای است که در حالت طبیعی هم در پوست وجود داشته . و علاوه بر این که به پوست شکل می‌دهد . نقش آب‌رسانی به پوست و تغذیه آن را هم بر عهده دارد .

کلسیم هیدروکسی آپاتیت کمتر از هیالورونیک اسید انعطاف‌پذیر است . و کار کردن با آن سخت‌تر میباشد . اما ماندگاری بیشتری دارد .  در دراز مدت می‌تواند سبب کلاژن‌سازی شود .

در کل، هر کدام از این فیلرها بلافاصله بعد از تزریق ناحیه را پر می‌کنند . و به‌صورت ناحیه‌ای صاف و البته نرم بین پوست و عضلات پشت دست قرار می‌گیرند . حالت لاغری و فرورفتگی پشت دست را از بین می‌برند .

 

ژل های هیالورونیک اسید :

هیالورونیک اسید مهم ترین قند طبیعی در پوست است .
این ماده انعطاف پذیر ژله ای فضای بین رشته های کلاژن و فیبرهای الاستین زیر پوست را پر می کند . که بهترین  نوع ژل است به دلیل عوارض کمتر و داشتن (اچ ای) خاصیت اتصال به آب را دارد . و باعث لطافت و نرمی پوست میگردد .

 

 

آیا تزریق فیلر به دست ها دردناک میباشد ؟

نگران نباشید .  تزریق فیلر در پشت دست‌ها تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود . و دردناک نیست . معمولا برای بی‌حسی موضعی از کرم‌های حاوی لیدوکائین و مواد مشابه استفاده می‌شود . کرم بر روی ناحیه تزریق مالیده می‌شود .  حدود نیم ساعت صبر می‌کنیم و بعد از این مدت پوست کاملا بی‌حس شده است و دردی حس نمی‌کنید .

 

چه موقع تأثیر تزریق فیلر را می‌بینم؟

بلافاصه بعد از تزریق فیلر می‌تواند پر شدن پشت دست خود را مشاهده کنید .  با مرور زمان ظاهر فیلر تزریق شده بهتر و طبیعی‌تر می‌شود .  یادتان باشد که بعد از تزریق ناحیه کمی ورم می‌کند .  و در هفته اول سفت‌تر از حد طبیعی به نظر می‌رسد .  این حالت به مرور برطرف شده ، پشت دست حالتی طبیعی پیدا می‌کند .

 

 

باقی خدمات این مجموعه :

بهترین دکتر فیلر لب در تهران که این تکنیک را در ۳ دسته تقسیم کرده است :

مدل تزریق ژل لب طبیعی :

بعضی افراد که لب های کوچکی دارند یا از شکل لب های خود راضی نیستند . و تمایل دارند لب های آنها از حالت طبیعی خارج نگردد ، مدل طبیعی را انتخاب می کنند .

✔مدل تزریق ژل لب فانتزی : در این نوع مدل لب ها بیش از حالت طبیعی حجیم می شوند .

✔مدل تزریق ژل لب عروسکی : در این روش تزریق به طوری انجام می شود که لب های پایینی از لب هاب بالایی حجیم تر میگردد .

مدل تزریق ژل لب چاک دار : در این روش در قسمت میانی لب پایین چاک ایجاد شده . که حالت زیبایی به لب ها می دهد .

جوانسازی دست با تزریق ژل
فرم بینی خودتان را فقط در چند ثانیه تغییر دهید

 

جوانسازی دست با تزریق ژل و تمدید مجدد آن :

جوانسازی دست با تزریق ژل در این کلینیک انجام میشود . هر کدام از فیلرهای تزریقی ماندگاری متفاوتی دارند. فیلرهای اسید هیالورونیک معمولا برای ۱ تا ۲ سال دوام داشته .  بعد از مدت باید تجدید شوند . مدت ماندگاری فیلرهای کلسیم هیدروکسی آپاتیت بیشتر میباشد .

 

 

بهترین دکتر فیلر لب در تهران و مزایای آن :

✔نداشتن دوره نقاهت و عدم نیاز به جراحی

✔طبیعی بودن و رضایت افراد از نتیجه به عمل آمده

✔عدم نیاز به بی هوشی ، مدت زمان انجام حداکثر 30 دقیقه میباشد .

✔این عمل قابلیت برگشت را دارد . در صورت نارضایتی به حالت اول برمیگردد .

 

مراقبت های بعد از تزریق ژل به لب :

✔از آرایش کردن تا 24 ساعت بعد از تزریق خودداری بکنید ‌ .

✔تا 24 ساعت بعد از تزریق محل تزریق را مالش ندهید .

✔در روزهای ابتدایی تزریق نمک مصرف نکنید .

✔آب فراوان بنوشید .

✔از کمپرس سرد برای ورم و کبودی استفاده بکنید .

✔تا دو هفته بعد از تزریق از قرار گرفتن زیر تابش شدید آفتاب و سولاریوم پرهیز کنید .

 

ویژگی های فیلر یا تزریق ژل لب

از اجزایی که به طور طبیعی در بدن ما یافت می شود . (اسید هیالورونیک) است .

بدون جراحی انجام میگردد

برش لازم نیست

بدون درد

بدون بیهوشی

در کمتر ۳۰ دقیقه طول می کشد

رضایت بالای بیمار

لیفت لب با ژل :

لب های باریک و دراز ، عواملی هستند که به شما  ظاهر پیری میدهند .
لیفت سانترال  لب می تواند به طرق مختلف لب و شکل کلی لبخند شما را بهبود بخشد .

نتیجه نهایی لیفت سانترال لب کوتاه کردن پوست بالای لب و برطرف کردن مرز vermillion (قسمت  صورتی لب) است . که ظاهر بیمارگونه شکل  و حجیم تری به بیمار می بخشد .

بهترین دکتر فیلر لب در تهران
کاملا طبیعی برجسته سازی گونه انجام بده

 

 

 

 

جوانسازی دست با تزریق ژل اگر اصولی کار نشود :

جوانسازی دست با تزریق ژل ، اگر توسط پزشک متبحر انجام نگردد .

  • ناصاف بودن یا نامنظم بودن فیلر تزریق شده . ممکن است  ،فیلر تزریق شده صاف نباشد . و در سطح آن نامنظمی‌هایی دیده شود . جای نگرانی ندارد. با ماساژ دادن این مشکل برطرف می‌شود . ماساژ دادن را به متخصص پوست خود بسپارید . و خودتان سعی نکنید ناحیه را ماساژ بدهید .

 

 

  • خونمردگی . پشت دست عروق زیادی دارد . در حین تزریق آسیب دیدن این عروق و ایجاد خونمردگی اجتناب‌ناپذیر است . با استفاده از کیسه یخ و فشار دادن محل آسیب‌دیدگی رگ می‌توان از ایجاد خونمردگی جلوگیری کرد یا خونمردگی را به حداقل برسانید .

 

مقابله با پیری با فیلر :

افزایش سن بافت‌های پوستی نازک می‌شوند . و خطوط صورت که معمولاً در اطراف بینی ، دهان ، چشم و گونه مشاهده می‌گردد . عمیق شده و به چین و چروک‌هایی واضح تبدیل می‌شوند .

تزریق ژل یا استفاده از سایر روش‌های تزریق فیلرهای پوستی می‌توانند این حجم از دست رفته را جبران و چین و چروک‌های صورت را صاف کنند .

البته رفع چین و چروک‌ها فقط یکی از کاربردهای این روش درمانی میباشد .

 

کاربردها را میخوانیم :

🔅استفاده از ژل برای حجم‌دهی : از فیلرهای پوستی می‌توان برای برجسته کردن و افزایش حجم لب ، چانه و گونه‌ها استفاده بکنیم . بیشتر افراد این کاربرد را با نام «پروتز» می‌شناسند .

 

🔅رفع چین و چروک‌ها : از تزریق ژل می‌توان برای رفع چین و چروک‌هایی مانند خط پیشانی ، خط اخم، خط خنده ، خطوط اطراف لب و بینی استفاده کرد .

 

🔅حجم‌دهی به صورت : یکی از ناخوشایندترین اثرات پیری پوست ، کاهش حجم صورت میباشد . این اثر را معمولاً در لب‌ها ، گونه‌ها و پلک‌ها می‌بینیم .

🔅 تزریق ژل یکی از موثرترین راه‌های جبران حجم از دست رفته میباشد . از این روش می‌توان برای رفع گودی و سیاهی زیر چشم ، لیفت ابرو و رفع افتادگی پوست صورت و گردن استفاده کرد .

 

دست هات رو با فیلر جوان کن :

جوانسازی دست‌ها : از فیلرهای پوستی علاوه بر جوانسازی صورت ، می‌توان برای جوانسازی پوست بدن نیز استفاده کرد .

در بین کاربردهای فیلرهای پوستی برای بدن، تنها برای جوانسازی و افزایش حجم پشت دست‌ها توسط FDA تایید شده .

زیبایی بینی : اصلاح فرم بینی بدون جراحی یکی از کاربردهای جالب تزریق ژل است . که طرفدار زیاد دارد .

 

 

نواحی تزریق ژل در بدن :

ژل سینه

به‌منظور فرم دهی، حجم‌دهی ، لیفت و صاف شدن پوست سینه تزریق فیلر بسیار مؤثر است . ژل‌های مورداستفاده در این ناحیه در بیشتر مواقع حاوی اسید هیالورونیک است .

 

ژل برای ناحیه تناسلی

ناحیه تناسلی یکی از نقاط بدن است که با افزایش سن خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد . و نسبت به قبل دچار کاهش حجم می‌شود .

اینکار در سنین بالا سبب ازبین‌رفتن چین ‌و چروک و برطرف‌کردن تیرگی این ناحیه می‌شود .

این روش بیشتر برای بانوان پا به سن گذاشته به کار می‌رود و بانوان جوان به آن نیازی ندارند .

 

ژل باسن

از دیگر نواحی بدن که می‌توان به کمک انواع فیلر و ژل به آن فرم داد . و حجم آن را بیشتر کرد ، باسن میباشد .

تزریق ژل معمولاً به‌منظور لیفت باسن ، حجم‌دهی و خوش فرم شدن آن انجام می‌شود .

یکی از برندهای پرمصرف در این ناحیه اسکالپترا است. استفاده از این روش برای آن دسته از افرادی که حجم باسن خود را از دست‌ داده‌اند . و یا به دلیل افزایش سن دچار چین ‌و چروک در این ناحیه شده‌اند به‌شدت توصیه می‌گردد .
همچنین در ناحیه ی ران هم انجام میشود .

 

 

 

خط خنده تو برای همیشه محو کن :

تزریق ژل خط خنده یکی دیگر از خدمات زیبایی رایج در بین بانوان است . که علاوه بر رفع خطوط و چروک، به پرشدن و حجم دهی صورت کمک می‌کند . تشخیص این موضوع که چه قسمت هایی از صورت شما به ژل نیاز دارد ،بر عهده پزشک متخصص شما میباشد .

 

 

 

گودی و تیرگی زیر چشم داری ؟

ژل زیر چشم

یکی از خدمات زیبایی برای آن دسته از بانوان و آقایانی که زیر چشمشان گود افتاده و یا سیاه و تیره شده است ،این روش میباشد . این روش‌ زیبایی توسط اغلب متخصصان توصیه شده . در لیفت و کاهش تیرگی زیر چشم نقش زیادی دارد .

 

 

طرفداران این فیلرها به ترتیب :

ژل لب روسی : این مدل بیشتر برای افرادی که تمایل به فرم‌های طبیعی دارند ، مناسب میباشد . مدل روسی تغییرات چشمگیری در لب‌ شما ایجاد نمی‌کند . لذا اگر برای بار اول قصد دارید تزریق لب انجام دهید . توصیه می‌گردد ، این مدل را انتخاب نمایید. در فرم روسی لب بالایی شما بیشتر تزریق شده و فرم کلی لب شبیه به قلب است .

 

ژل لب عروسکی : این مدل بعد از تزریق روسی از محبوب‌ترین مدل‌های لب است . در این نوع تزریق ، لب شما شبیه لب‌های عروسک باربی خواهد شد ! میزان حجم‌دهی به لب عروسکی طبیعی است . بنابراین در این مدل نباید توقع داشته باشید لبتان خیلی بزرگ شود .

 

قلوه ای : در این مدل لب شما کاملاً برجسته و حجیم خواهد شد . پزشک شما برای ایجاد این مدل در لب ، ژل را به میانه لب بالا و پایین و کناره آن تزریق میکند . ریسک ژل لب قلوه‌ای بالا است . لذا توصیه می‌گردد ، برای انتخاب آن حتماً با پزشکان حاذق و باتجربه مشورت کنید .

 

خدمات زیبایی در تهران 

 

کراتینه مو برای آقایان 

 

کاشت مو

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا