دلایل مانیکور آقایان [5 مورد]

دلایل مانیکور آقایان [5 مورد]

دلایل مانیکور آقایان [5 مورد]

دلایل مانیکور آقایان چیست؟

بسیاری از مردان فکر می کنند که پدیکور و مانیکور در یک سالن فقط و فقط برای زنان است. آنها نمی دانند، مردان نیز می توانند تا حد زیادی از خدمات بهره مند شوند! برخی از مهمترین دلایل مردان مانیکور آقایان عبارتند از:

1. برای داشتن ظاهری آراسته:

بیایید با آن روبرو شویم، زنان جذب مردانی می شوند که به ظاهر خود افتخار می کنند. نیازی به زیاده‌روی نیست، اما ناخن‌های کوتاه شده، تمیز و بریده‌شده از ویژگی‌های عالی هر مردی است. یکی از دلایل دلایل مانیکور آقایان این است.

2. دست‌ها و پاهای سالم:

دومین دلیل مانیکور آقایان این است که در طول تجربه مانیکور و پدیکور، دست‌ها و پاهای شما لایه‌برداری می‌شوند تا هرگونه تجمع پوست مرده‌ای که پتانسیل ایجاد مشکلاتی در مسیر را دارد از بین برود. همچنین، ما به ناخن‌های فرورفته و ناخن‌های پا توجه زیادی داریم تا اطمینان حاصل کنیم که دست‌ها و پاهای سالمی دارید.

3. احساس خوبی دارد:

مانیکور و پدیکور به فرد این امکان را می‌دهد تا از روزهای شلوغ در مطب خارج شود و از قطعه کوچکی از بهشت روی زمین لذت ببرد. شما می توانید در یک صندلی ماساژ خوب استراحت کنید، پاهای خود را در یک اسپای پا گرم و جت خیس کنید و از ماساژ تنش زدایی پا، پا، دست و بازو لذت ببرید.

4. لمس نرم تر:

مردها همیشه روی پا هستند، بیرون کار می کنند و از دستانشان استفاده می کنند، درست است؟ این باعث خشن شدن دست ها و پاها و ایجاد پینه می شود. ما می‌توانیم این پینه‌ها را از بین ببریم و به مردان حس شیرین‌تری بدهیم. (بچه ها نگران نباشید، شما به همان اندازه مرد هستید، فقط با دست ها و پاهای نرم تر!)

۵. درمان مشکلات پا:

در این قسمت به یکی دیگر از دلایل مانیکور آقایان می‌پردازیم.
آقایان به دلیل پوشیدن کفش طولانی مدت دچار مشکلاتی از قبیل ترک پا ، ، خارپاشنه ، پینه و … می‌شوند. نگران نباشید. همه این مشکلات در تهران بکس قابل حل است.

تصورات رایج

یک تصور غلط رایج وجود دارد که مانیکور و پدیکور باید شامل درمان های پولیش و فو-فو باشد. چیزی که آنها نمی دانند این است که ما مانیکور مردانه را تخصصی می کنیم. پولیش و “فو فو” را برای خانم ها می گذاریم! مردان نیازهای متفاوتی نسبت به زنان دارند. ظاهری تمیز، بریده شده و صاف شده مردانه با این خدمات است.

موهایتان را می‌شویید، می‌تراشید و کوتاه می‌کنید. پس چرا برای خلاص شدن از شر کوتیکول های بیش از حد رشد کرده، پوست خشک و کثیفی زیر ناخن های دندانه دار وقت نگذارید؟

بهترین روش ها برای حفظ سلامت ناخن های خود در خانه چطور؟

وقتی شما یک مانیکور یا پدیکور حرفه‌ای انجام می‌دهید، فقط کوتاه کردن ناخن نیست، بلکه به تجربه و خدمات مراقبت از خود که هر مردی سزاوار آن است، مربوط می‌شود. با این اوصاف، نکاتی برای حفظ ظاهری عالی در بین قرارها وجود دارد.

ناخن های خود را با ناخن گیر اختصاصی (نه قیچی!) ببندید و با سنباده سوهان بزنید.

با استفاده از فشار دهنده کوتیکول یا چوب نارنجی، کوتیکول های خود را به عقب فشار دهید. ملایم باش!

از روغن کوتیکل برای مرطوب کردن کوتیکول‌ها و دور نگه داشتن ناخن‌ها استفاده کنید – تا حدودی زیاد می‌شود.

 برای از بین بردن پوست مرده از اسکراب استفاده کنید. برای نرم نگه داشتن دست ها از مرطوب کننده استفاده کنید. منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *