کراتینه مو کوتاه مردانه + راهنمای کامل در مورد کراتینه مو برای آقایان

کراتینه مو کوتاه مردانه

آیا موهای مجعد، وز یا آسیب دیده دارید و نیاز به راه حل دارید؟ 

کراتینه مو کوتاه مردانه علاوه بر اینکه موخوره‌گیر اثبات‌شده‌ای است، نتایج شگفت‌انگیزی برای موهای مجعد، آسیب‌دیده یا غیرقابل کنترل ایجاد می‌کند.

در این مقاله توضیح خواهیم داد که چرا کراتینه مو کوتاه مردانه یکی از بهترین گزینه‌های طولانی مدت برای مردانی است که با موهای مجعد و وز دست و پنجه نرم می‌کنند، زیرا به شما کنترل کامل می‌دهد و شما را از انجام سشوار و اتوی موی هرروزه موهایتان دور می‌کند.

شخصاً در روزهایی که موها وز هستند، اعتماد به نفس کمتری داریم. کراتینه مو مفید است زیرا موخوره را از بین می برد و مدیریت مو را بسیار ساده تر می کند.

تلفن رزرو نوبت : 09126074167

آدرس : زعفرانیه میدان اعجازی

چه چیزی باعث وز شدن مو می شود؟

گام اولیه برای تعیین بهترین راه حل برای موهای وز، شناخت است.

در اصل، مقدار فضای باز بین کوتیکول‌های موی شما – فلس‌های ریز مانند فلس ماهی که سطح خارجی ساقه مو را می‌پوشانند و به روشی شبیه منافذ روی پوست شما عمل می‌کنند – چیزی است که باعث وز شدن موها می‌شود.

کوتیکول های شما بسته به کیفیت هوا و تخلخل ذاتی موهای شما می توانند بازتر و محکم تر بسته شوند. اصطلاح فنی برای این ناحیه بین کوتیکول شما “تخلخل” است.

در حالی که برخی از مردان، به خصوص آنهایی که موهای موج دار دارند، به طور طبیعی ممکن است تخلخل کمتری داشته باشند و وز شدن کمی داشته باشند، اما سایر مردان، به ویژه آنهایی که موهای مجعد ندارند، ممکن است حالت های ناخوشایند و وحشتناکی وز داشته باشند.

هنگام انتخاب یک محصول مراقبت از مو، مهم است که نوع موی خود و جایی که در مقیاس تخلخل قرار می گیرید، بدانید. ما به جزئیات بیشتری در مورد اینکه چگونه کراتینه مو کوتاه مردانه می تواند برای مردان دارای موهای مجعد که در انتهای بالاتر مقیاس تخلخل در بخش بعد از این قرار می گیرند، مفید باشد، خواهیم پرداخت.

چگونه کراتین مو کوتاه مردانه می تواند با موخوره مقابله کند؟

کراتینه مو کوتاه مردانه که در سالن انجام می شود و از همان پروتئین موهای شما مشتق می شود، برای بستن دائمی کوتیکول ها و کاهش وز بودن در نظر گرفته شده است.

کراتینه های مو، که گاهی اوقات از آنها به عنوان «محصولات صافی مو» یاد می‌شود، به‌طور ضعیفی برای مردان به بازار عرضه می‌شوند، دقیقاً مانند بافت مو. در حقیقت، درمان‌های کراتینه برای هر دو جنس مفید است، حتی برای مردانی که موهای صاف و وز دارند.

چه چیزی "کراتینه مو کوتاه مردانه" را تعریف می کند؟

کراتینه‌درمانی‌های حرفه‌ای برای مردان از هر نظر مانند درمان‌های زنانه است. درمان شما توسط آرایشگر شما دقیقاً همانطور که برای موهای هر کسی انجام می دهد انجام می شود.

استفاده از نام‌گذاری مردانه در این قطعه تاکید می‌کند که درمان‌های کراتینه برای موهای مردان به همان اندازه مؤثر است، زیرا معمولاً افراد آنها را با زنان مرتبط می‌کنند. و در حالی که بیشتر نشریات در مورد این موضوع با در نظر گرفتن زنان نوشته شده اند، هدف ما ارائه برخی اطلاعات عالی درباره کراتینه از دیدگاه مردانه است.

کراتینه مو کوتاه مردانه چقدر ماندگاری دارد؟

کراتینه موهای شما را برای همیشه صاف نمی کند. از آنجایی که هر دو ظاهری آرام‌تر به موها می‌دهند، این تصور غلط رایج است که درمان‌های کراتینه و صاف کردن شیمیایی مثل هم هستند.

این دو روش درمانی عمدتاً به روش های زیر متفاوت هستند:

الف) صاف کردن شیمیایی از نظر روانی پیوندهای ساختاری مو را از بین می برد. در نتیجه الگوی فر شما برای همیشه غیرفعال می شود و موهای شما شکننده تر می شود. علاوه بر این، این روش برگشت ناپذیر است، بنابراین باید قبل از انتخابی مانند این، گزینه های خود را به طور کامل در نظر بگیرید.

ب) درمان کراتینه با پوشش ظریف پیوندهای ساختاری موهای شما ظاهری صاف و آرام می بخشد. حلقه شما به طور کامل ناپدید نمی شود. در عوض، شل تر و بدون وز می شود، که مدیریت هر روز آن را بسیار آسان تر می کند. بسته به نحوه مراقبت از آن، این درمان معمولا بین دو تا چهار ماه طول می کشد.

قیمت کراتینه مو کوتاه مردانه چقدر است؟

قیمت کراتینه مو کوتاه برای آقایان؟ قیمت کراتینه مو به طول موی مراجعه کننده و مواد مصرفی و حجم موی وی بستگی دارد. قیمت کراتینه مو بستگی به این دارد که شما چقدر برای زمان ارزش قائل شوید. در درازمدت، اگر زمان زیادی را صرف کنترل موهای فر خود و از بین بردن موخوره می کنید، کراتینه موی شما می تواند سودمندتر باشد.

دریافت کراتینه مو حرفه‌ای برای مردان کمک می‌کند تا صبح‌ها به شدت از دست سشوار و اتوی مو برای صاف کردن موها راحت شوید.

علاوه بر این، تجربه حالت دادن ساده به مو را بهبود بخشید، که به نظر می‌رسد بزرگترین چالش در مواجهه با موخوره باشد.

درمان کراتینه مردانه می تواند موخوره را کاهش دهد

  منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *